Home » Gallery » Pramogos » Utenos kolegijos fuksus „kelininkai“ krikštijo purvu ir pipirais

Utenos kolegijos fuksus „kelininkai“ krikštijo purvu ir pipirais

Spalio 7 d. Utenos gatvėmis riedančius vairuotojus ir stebino, ir juokino per miestą žingsniuojantis būrys keistai apsirengusių jaunuolių, kurie pėsčiųjų perėjas kirto žąsele, o laukdami žalio šviesoforo signalo negaišo laiko veltui – darė pritūpimus. „Puvo vonios“ šalia Krašuonos upelio ir Dauniškio ežero, rungtys aliejaus aikštelėse bei kiti išbandymai, kurių pėdsakus vargiai panaikintų cheminė valykla, buvo skirti Utenos kolegijos pirmakursiams.

Fuksų krikštynos vyko pagal senąsias tradicijas ir, kaip prieš renginį sakė Utenos kolegijos studentų atstovybės prezidentė Justina Sinkevičiūtė, kokios gi krikštynos be kiaušinių, miltų ir kitų įprastų dalykų, kuriuos studentai naudojo, aišku, ne maistui.


Autorės nuotraukos
„Ruošdamiesi krikštynoms stengėmės sugalvoti fiziškai neskausmingas užduotis. Šiandienfuksus krikštysime studentiška laaabai aštria koše ir pasižiūrėsime, kiek jų atlaikys. Netrūks slidžių užduočių, kur bus naudojamas aliejus. Kas nepaslys šiame kelyje, tas iš tikrųjų taps studentais, – renginio pradžioje būsimus išbandymus atskleidė organizatorių atstovė. – Norisi, kad ši diena įsimintų, patys rinkomės temą, kad galėtume išsiskirti, ryškiai apsirengti. Jau atsibodo seselių, vienuolių, policininkų, kareivių personažai.

Kadangi neseniai vyko kelininkų diena, tad sugalvojom savotiškai pagerbti miestą ir šią profesiją“. Studentų atstovybės prezidentė patvirtino, kad didelė dalis pirmakursių įšventinimo į studentus laukia su nerimu. Tendencija tokia: tų grupių studentų, kuriose mokosi daugiau merginų, ateina mažiau, vyrai drąsesni – jie mažiau bijo išsitepti.

Tądien į smagų renginį susirinko apie 50 fuksų, aktyviausi buvo Medicinos fakulteto pirmakursiai. Po trumpų grupių prisistatymų, jie buvo „suporuoti“ lipnia juosta už rankų ir visa kolona patraukė vykdyti užduočių. Paupy jų laukė pirmasis išbandymas – purvina rungtis – lenktynės šliaužte.

Po pirmojo apšilimo likimo broliai patraukė į platesnes erdves prie Dauniškio ežero, kur vyko virvės traukimo čempionatas ant slidžios, aliejumi sulaistytos dangos, paskui prasidėjo kažkas panašaus į šukuosenų konkursą, mat kelininkais apsitaisę renginio organizatoriai negailestingai murkdė fuksus grietinėlės, kečupo bei kituose „pagarduose“.

Po kelių užduočių vis įvairesnėmis spalvomis nusidažantys fuksai demonstravo paklusnumą ir fizinius sugebėjimus. Tačiau pirmakursių įšventinimą stebėję vyresnių kursų studentai nesusilaikė nuo komentarų: „Per švelnios užduotys, reikia griežčiau su jais…“

Kristina Sakaitė

1316 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.