Home » Gallery » Verslas » Juozas Statkevičius apatinių drabužių kolekciją kuria „Utenos trikotaže“

Juozas Statkevičius apatinių drabužių kolekciją kuria „Utenos trikotaže“

Juozas Statkevičius apatinių drabužių kolekciją kuria „Utenos trikotaže“

Gruodį vyksiančiame, 2016-ųjų pavasario–vasaros kolekcijos ,,Slaptas JS gyvenimas“ pristatyme Vilniuje bus galima pamatyti ir AB ,,Utenos trikotažas“ gaminamos produkcijos. Drabužių dizaineris J. Statkevičius sako: „Bendradarbiauju su šia įmone todėl, kad čia galiu padaryti tuos dalykus, kurių man reikia. Čia dirba nuostabus kolektyvas, kuris sugeba įvykdyti viską, nepaisant to, kad aš esu reiklus klientas“.


Nuotraukos iš asmeninio J. Statkevičiaus albumo

„Utenos trikotažas“ vadybininkė Rima Žiaukienė paklausta, kodėl šis aukštosios mados kūrėjas pasirinko būtent jų įmonę, neslėpė pasididžiavimo:

„O kas dar Lietuvoje taip gerai siuva apatinius?“ Ji sako, kad prieš mėnesį dizaineris pats apsilankė įmonėje. Nelengva buvę pasikviesti jį į Uteną ir parodyti gaminamus produktus, gamyklą, įrenginius. Vadybininkė tvirtino, kad J. Statkevičiui patiko čia siuvamų gaminių kokybė, o gamybos patalpos ar įrenginiai svečiui nebuvo naujiena, nes jam jau nuo vaikystės tokia aplinka yra pažįstama, kadangi panašiose gamyklose yra dirbę jo paties tėvai.

Kaip sako pats aukštosios mados drabužių dizaineris, kolekcija bus didelė, speciali medžiaga apatinių drabužių kolekcijai audžiama Utenoje, kitos smulkios detalės, siunčiamos iš užsienio. „Seniai draugauju su „Utenos trikotažu“, daugiau nei 20 metų džiaugiuosi čia siuvamais gaminiais, ir pats nešioju čia siūtą apatinį trikotažą“, – atviravo J. Statkevičius.

Pasak R. Žiaukienės, su ne tik Lietuvoje gerai žinomu mados kūrėju jų įmonė tikisi ir toliau plėtoti tarpusavio bendradarbiavimo ryšius.

J. Statkevičius tvirtino, laukiąs visų uteniškių savo kolekcijos pristatyme šių metų gruodžio 2 dieną, „Siemens“ arenoje, kur bus daug muzikos, daug žmonių, dalyvaus pasaulinio garso manekenės. „Pristatymas bus tokio pat lygio kaip Paryžiuje, o ten juk ne visi gali nuvažiuoti… Žmonės turės supratimą apie rengimosi kultūrą, estetiką. Aš manau, kad tai vienintelis toks renginys, kuris duoda toną“, – būsimą renginį gyrė dizaineris.

Kolekcijoje pristatomų gaminių įsigyti galėsime ir Lietuvoje. „Gaminių kaina priklausys nuo ,,Utenos trikotažo“ vadybininkų, bet ji neturėtų būti aukšta“, – „Utenos apskrities žinioms“ pasakojo J. Statkevičius.

Daiva Čepėnienė

1308 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.