Home » Gallery » Veidai » Renginių vedėjas Karolis Ugintas: „Jeigu nepasiseks, linksmosiose nominacijose būsiu pirmas“

Renginių vedėjas Karolis Ugintas: „Jeigu nepasiseks, linksmosiose nominacijose būsiu pirmas“

Renginių vedėjas Karolis Ugintas: „Jeigu nepasiseks, linksmosiose nominacijose būsiu pirmas“

 

Kristina SAKAITĖ

Antrąją Kalėdų dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks koncertasVisos Utenos žvaigždėsir pirmieji Utenos krašto metų apdovanojimai. Renginio vedėjas Karolis Ugintas – „emigravęs Utenos į Kauną, o neseniai grįžęs į gimtąjį miestą, veiklos nestokoja. Dirba radijuje, organizuoja ir veda renginius, rūpinasi Utenos moterų krepšinio komandos reklama, o artimiausiu metugruodžio 26-ąją žada grandiozinį renginį, kuriame bus pagerbti savo miestui nusipelnę uteniškiai.

Apie renginius ir ne tik kalbamės su Karoliu Ugintu.

Utenoje renkami garbės piliečiai, vyksta jaunimo apdovanojimai, pagerbiami daugiausiai nuveikę verslininkai. Dabar organizuojate kraštui nusipelniusių uteniškių apdovanojimus. Papasakokite apie šią idėją.

Anksčiau apdovanojimai buvo skirti tik tam tikros profesijos ar amžiaus žmonėms. Sieksime, kad šie būtų universalūs ir patys svarbiausi. Jau nemažai metų Kaune organizuoju panašius renginius. Jeigu Rolandas Skaisgirys tai pradėjo daryti Šakiuose, savo gimtinėje, tai aš pagalvojau, kad reikia atsigręžti į savo tėviškę. Puikiai sutariau su žmonėmis, kurie galėtų prisidėti prie šio renginio koncertuodami. Per daug neišsiplėtėme – manau, tokiam miestui kaip Utena, užtenka penkių gražių nominacijų. Apdovanojimai bus pagrindinis renginio akcentas, tačiau dabar – prieškalėdinis metas, todėl viską sudėjome į vieną krūvą ir suorganizavome visai šeimai skirtą koncertą, kuriame bus ir dainų, ir nominacijų, ir Kalėdų Senis.

FB_IMG_1450683218503

Pagal kokius kriterijus atrinkote geriausius ir labiausiai kraštui nusipelniusius žmones?

Buvo sudaryta tokia lyg ir komisija. Savivaldos atstovai, taip pat tūkstantis apklaustų uteniškių bei Utenai nusipelnę žmonės išsakė savo nuomonę apie šiuos rinkimus, o po to nusprendėme, kad šie penki nominantai yra verčiausi apdovanojimų už savo krašto garsinimą. Labai smagu, kad renkant verčiausius nebuvo politizavimo, visi labai geranoriškai bendradarbiavo ir palaikė šią idėją.

Esate uteniškis „išeivis“. Prieš kiek laiko išvykote iš Utenos?

Dvi klases baigiau Vyžuonų vidurinėje mokykloje ir tuomet likimas mane „išvežė“ iš Utenos į Kauną. Tai buvo praėjusiame tūkstantmetyje.

Utenoje lankydavausi labai dažnai, čia praleisdavau vasaras – nuo mokyklos iki studijų laikų. Beveik kiekvieną savaitgalį aplankydavau čia gyvenančią močiutę, deja, paskui pradėjau bręsti ir supratau, kad ir Kaune yra ką veikti savaitgaliais.

Dabar grįžote į Uteną ne tik savaitgaliui. Ko pasigendate, ar netrūksta pramogų?

Utena yra stipriai pasikeitusi ir pagražėjusi, yra daug vietų, kur gali vaikščioti kaip parke, nors ir medžių nėra… Esu nemažai važinėjęs po Lietuvą su koncertais, bet nemačiau tokių gražių erdvių kaip prie Utenos kultūros centro, Taurapilio. Visada buvau patriotiškai nusiteikęs savo miesto atžvilgiu ir tai išliko.

Kai galvojau, ką veikti toliau gyvenime, iškart pagalvojau, kad Utena turėtų manęs laukti.

Kaune turėjau naktinį klubą, dirbau radijo stotyje. Kalbėdamas su uteniškiais išgirdau ne vieną raginimą atvažiuoti į Uteną užsiimti pramogų verslu, nes čia trūksta tokių nutrūktgalvių, kurie pasiryžtų rizikuoti ir organizuotų didelius gražius renginius. O aš to baimės jausmo beveik neturiu, tad ir nusprendžiau grįžti. Iškart buvau pakviestas dirbti į „Utenos“ moterų krepšinio komandą, dirbu reklamos srityje. Dabar galite mano balsą girdėti per kiekvienas moterų lygos varžybas.

Labai greitai atsirado ne tik renginiai, krepšinis, bet ir Utenos radijas, ten kiekvieną dieną nuo 12 iki 16 valandos vedu laidą. Laidos pavadinimą dar tik renkame, netgi konkursą suorganizavome. Tai yra pramoginė laida. Kalbiname svečius, įvairias Lietuvos žvaigždes.

Kodėl būtent moterų krepšinis?

Aš pasirinkau čempiones, o ne tuos, kurie liko trečioje vietoje, bet ateityje tikiuosi prisidėti „Juventus“ komandai siekiant aukštesnių rezultatų. Juokauju.

Turite nemažai renginių vedėjo patirties, minėjote, kad su koncertais apkeliavote daug šalies miestų. Kaip įsivaizduojate gerą ir tuo pačiu komerciškai sėkmingą renginį?

Komerciškai sėkmingas renginys priklauso nuo daug faktorių. Nenoriu konkurentams išduoti visų paslapčių, bet tai priklauso nuo vietos, reklamos ir jos sklaidos, datos, atlikėjų.

Aš esu tikintis, todėl manau, kad dar ir iš viršaus turi ranka padėti, kad renginys pavyktų.

Pradžią Utenoje žadate griausmingą, ką planuojate toliau?

Sporto areną jau esu užsakęs dviem koncertams į priekį. Kaip viskas pavyks, dar neaišku, bet kovo 11 d. planuoju surengti koncertą, skirtą Moterų dienai ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo proga.

Taip pat bus renginys balandžio 1-ąją – apdovanojimai „Visos Utenos žvaigždės – linksmai“.

Kas pretenduoja į šiuos apdovanojimus?

Jei nepasiseks renginys gruodžio 26 d., aš būsiu pirmas pretendentas. Linksmus apdovanojimus rinks ta pati komisija, kuri kuruoja ir šiuos apdovanojimus ir labai norėtųsi, kad tų nominacijų būtų mažiau negu penkios.

Kuo traukia darbas radijuje?

Aš daugiau nieko nemoku, tik kalbėti. Tai yra sritis, kurioje sugebu dirbti. Radijo laidų vedėjui reikalinga ne tik gera iškalba, bet ir atitinkamas balsas. Žmonės kalba, kad man tai neblogai išeina, ir aš jais tikiu. Dabar dirbu be užmokesčio, todėl norisi padaryti tokio lygio laidą, kurioje žmonės norėtų reklamuotis. Manau, tik laiko klausimas, kada radiją pavyks grąžinti prie buvusio jo lygio.

Ar Utenoje atidarysite gerą naktinį klubą?

Ne, Utenoje per maža rinka. Jeigu ir atidarysiu klubą, nebent striptizo.

Krepšinis, renginiai Utenos sporto klube ir įvairiuose Lietuvos miestuose, laida radijuje – intensyvus darbas…

Taip, ir labai įdomus, nes susipažįsti su naujais žmonėmis, taip pat visada esi stresinėje situacijoje, nežinai, kas ir kaip bus. Tai naudinga, įgauni patirties.

Ir visada pačiam norisi nepridaryti tų stresinių situacijų kitiems, tačiau vedant renginius, tai ne visuomet pavyksta.

Kas iškyla atminty, ką esate padaręs tragiškiausio ar kvailo vesdamas renginį?

Per vienas vestuves piršlį pakorėme. Na, ten buvo šiek tiek kitaip. Mes vaidinome, kad kariame piršlį, paskui jis užmigo ant krosnies, o maži vaikai, kurie ten buvo ir matė, kaip mes tą darėme, pabandė pakartoti ir nuleido jį nuo krosnies… Nuo to karto piršlio korimo tradicijos atsisakėme.

1633 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.