Home » Gallery » Aktualijos » Sunkiai besiverčiantiems – Utenos apskrities policijos pareigūnų dovanos

Sunkiai besiverčiantiems – Utenos apskrities policijos pareigūnų dovanos

Sunkiai besiverčiantiems – Utenos apskrities policijos pareigūnų dovanos

Policijos pareigūnai kasdien susidurdami ir bendraudami su vargingai besiverčiančiomis šeimomis, jausdami norą ir pareigą prisidėti prie jų buities sąlygų pagerinimo, gruodžio mėnesį vykdė jau tradicija tapusią socialinę akciją „Pasidalinkime“.

????

Kaip ir kasmet šia akcija buvo siekiama, kad socialinė pagalba, teikiama savo regiono gyventojams, būtų išties naudinga, apčiuopiama ir suteiktų naudos vargingai besiverčiantiems žmonėms. Kol visoje apskrityje apylinkių inspektoriai ir bendruomenių pareigūnai rinko informaciją apie trūkstamus būtiniausius daiktus sunkiausiai besiverčiantiems regiono gyventojams, visi pareigūnai aktyviai registravo daiktus, kuriuos gali padovanoti.

Visame Utenos rajone pareigūnų dovanoti daiktai pasiekė tuos gyventojus, kuriems jie buvo labiausiai reikalingi. Buvo dalinami tokie daiktai, kaip: sofa, mikrobangų krosnelė, DVD grotuvas, televizorius, įvairūs žaislai, drabužiai ir kt.

Pareigūnai nuoširdžiai tiki, kad surinkti ir padovanoti daiktai bent minimaliai pagelbėjo sunkiai besiverčiantiems mūsų regiono gyventojams, ir viliasi, kad toks pasidalinimas įgalins ne tik socialinės pagalbos teikimą gyventojams, tačiau paskatins ir labiau bendradarbiauti gyventojus su policijos pareigūnais.

Utenos VPK informacija

1166 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.