Home » Aplinkosauga » Pakuotės, pavojingų, didelių gabaritų atliekų ir kitų antrinių žaliavų surinkimas

Pakuotės, pavojingų, didelių gabaritų atliekų ir kitų antrinių žaliavų surinkimas

Pakuotės, pavojingų, didelių gabaritų atliekų ir kitų antrinių žaliavų surinkimas

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad 2016 metais, kaip ir ankstesniaisiais, Utenos mieste ir rajone vieną kartą per ketvirtį bus renkamos pavojingos atliekos (galvaninių elementų, liuminescencinių lempų, akumuliatorių, panaudotų tepalų ir kt.), didelių gabaritų atliekos (baldų, buitinės technikos ir kt.) ir kitos antrinės žaliavos apvažiavimo būdu pagal nustatytą grafiką. Pakuotės atliekos (stiklinės, popierinės ir kartono, plastikinės, metalinės) Utenos mieste ir Utenos rajono seniūnijose iš individualių geltonos spalvos pakuočių konteinerių bus surenkamos vieną kartą per mėnesį grafike nustatytomis dienomis.

Su atliekų surinkimo grafiku galima susipažinti savivaldybės interneto svetainėje www.utena.lt rubrikoje ,,Aplinkos apsauga/Atliekų tvarkymas/Didelių gabaritų atliekų surinkimas“.

Taip pat primename, kad gyventojai minėtas atliekas gali nemokamai atvežti į Utenos rajone veikiančią atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę, esančią Mockėnų kaime, Utenos rajone (prie Utenos regiono nepavojingų atliekų sąvartyno) (tel. (8 389) 69 001) bei didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę, esančią Rašės g. 4, Utenoje (tel. (8 686) 75 466). Prieš pristatant savo transportu atliekas į šias aikšteles siūlome kreiptis nurodytais telefono numeriais. Taip pat papildomai informuojame, kad šios atliekos turi būti nesumaišytos su komunalinėmis atliekomis.

Utenos rajono savivaldybės administracija

1042 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.