Home » Nelaimės » Mįslingas gaisras Bieniūnų kaime

Mįslingas gaisras Bieniūnų kaime

Mįslingas gaisras Bieniūnų kaime

2016 m. Ignalinos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams prasidėjo gana mįslingu gaisru. Bieniūnų kaime Rimšės seniūnijoje š. m. sausio 16 d. vakare sudegė gyvenamasis vagonėlis. Apie gaisrą ugniagesiai jokio pranešimo negavo. Vagonėlis stovėjo atokiai nuo kaimo, kadangi buvo vėlus vakaras, niekas to nepastebėjo. Visgi vienam kaimo gyventojui kilo kažkoks įtarimas dėl vykstančio gaisro, apie kurį jis pranešė seniūnei. Rimšės seniūnė sužinojusi apie įvykį sunerimo, kadangi tame vagonėlyje jau daug metų gyveno artimųjų neturintis, asocialų gyvenimo būdą mėgęs, seniūnijos gyventojas pil. J. S.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sekmadienio popietę į įvykio vietą lydimi seniūnės nuvyko policijos ir priešgaisrinės pareigūnai, tačiau sudegusiame vagonėlyje vizualiai nieko įtartino nebuvo matyti. Išmestas šalia vagonėlio apdegęs apklotas ir pripėdavimas sniege tarsi bylojo jog vagonėlio šeimininkas buvo išėjęs iš gaisro vietos, todėl pareigūnai bandė sekti pėdomis, bet be rezultato, seniūnė apklausinėjo visus galėjusius ką nors žinoti kaimo gyventojus, tačiau ir tai nedavė rezultatų. Pirmadienį iš pat ryto gaisravietėje darbavosi priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai. Atliekant kasinėjimo darbus šalia lovos pareigūnai aptiko kažką panašaus į žmogaus kaulų likučius bei kelis smarkiai apdegusius asmeninius daiktus, pagal kuriuos galima manyti jog sutapimų kartais tiesiog nebūna. Tai kas gi privertė žmogų grįžti į degantį būstą?

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Iš Visagino atvykęs Kriminalinės policijos kriminalinių tyrimų ekspertas radinį atidžiai apžiūrėjęs kraipė galvą, nes jam dar neteko matyti taip sudegusio žmogaus liekanų. O gal tai tiesiog gyvūno kaulai? Gal žmogus kilus gaisrui numojo ranka supratęs jog būsto vis tiek neišgelbės ir patraukė tik jam vienam žinoma kryptimi. Atsakymas į visus šiuos klausimus bus tik atlikus rastų kaulų DNR tyrimą. Rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti, todėl belieka tik laukti…

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai dar kartą nori kreiptis į visus rajono gyventojus prašydami nebūti abejingais ir pastebėjus ar įtarus gaisrą, nedelsiant skambinti pagalbos numeriu 112.

Utenos apskrities PGT informacija

853 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.