Home » Nelaimės » Utenos policijos pareigūnai rado dingusią nepilnametę

Utenos policijos pareigūnai rado dingusią nepilnametę

Utenos policijos pareigūnai rado dingusią nepilnametę

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai sausio 19 d. gavo informaciją, kad sausio mėnesio pradžioje iš Vilniaus krizių centro išėjo ir iki šiol negrįžo nepilnametė, gimusi 2000 m.
Vilniaus policijos pareigūnai jau buvo paskelbę merginos paiešką. Atsižvelgiant į Vilniaus miesto ketvirtojo policijos komisariato kriminalinės policijos skyriaus tyrėjos turimus duomenis, buvo manoma, kad nepilnametė šiuo metu gali lankytis Utenos rajone – keletą mėnesių mergina jau buvo gyvenusi Utenos mieste.
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai rinko duomenis ir informaciją apie merginą bei vykdė jos aktyvią paiešką.
Bendromis pastangomis policijos pareigūnai nustatė, kur galėtų būti ieškoma mergina. Sausio 20 d. nuvykus į Utenos rajone esantį kaimą, daugiabutyje rasta nepilnametė. Mergina pristatyta į policijos komisariatą, iš kur ją paėmė Vilniaus vaikų globos namų darbuotojai.

Utenos apskrities VPK informacija

990 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.