Home » Nelaimės » Šunis išgelbėjo, o katinas užtroško dūmuose

Šunis išgelbėjo, o katinas užtroško dūmuose

Šunis išgelbėjo, o katinas užtroško dūmuose

Sausio 20 d. 14.34 val. Ignalinos miesto Vilniaus gatvėje degė daugiabutis gyvenamasis namas. Į gaisro vietą vyko Utenos APGV Ignalinos PGT budinčios pamainos ugniagesiai gelbėtojai.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Atvykus, iš vieno aukšto medinio daugiabučio namo veržėsi dūmai. Kambaryje degė iki pat palangių sukrauti drabužiai ir patalynė. Galimai kambaryje buvo palikta žvakė, nuo kurios pradėjo smilkti krūvos skudurų, patalpoje smarkiai pasklido dūmai. Gaisro metu apdegė kambario sienos, namų apyvokos daiktai. Ugniagesiai iš uždūminto kambario išnešė į lauką du šunis, kurie gavę gaivaus švaraus oro po pusvalandžio atsigavo, deja katinas rastas prie durų jau negyvas. Gaisras kilo dėl žmogaus neatsargaus elgesio su ugnimi. Kadangi namas medinis, pasekmės galėjo būti dar skaudesnės. Ugniagesiai primena, kad kaupti namuose nereikalingus degius daiktus, skudurus yra nesaugu.

Ugniagesiai gelbėtojai primena, kad be bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių, būtina laikytis kitų eksploatuojamiems objektams taikomų gaisrinę saugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų, vengti veiksmų ir nesudaryti sąlygų gaisrui kilti ar jam išplisti.

Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos
Ignalinos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba

908 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.