Home » Gallery » Aktualijos » Tarp kyšiams atspariausių policijos pareigūnų – uteniškis Darius Navikas

Tarp kyšiams atspariausių policijos pareigūnų – uteniškis Darius Navikas

Tarp kyšiams atspariausių policijos pareigūnų – uteniškis Darius Navikas

Trečiadienio, vasario 10-osios pavakarę, Policijos departamente iškilmingai apdovanoti socialinės akcijos „Aš neimu kyšių“ dalyviai, Lietuvos policijos pareigūnai, savo sąžiningumu, drąsa ir atsparumu korupcijai į gera keičiantys Lietuvos policijos veidą.

Renginio metu vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, policijos generalinis komisaras Linas Pernavas ir Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio Rotary klubo prezidentas Vitalijus Vasiliauskas įteikė padėkas bei atminimo dovanas dešimčiai policijos pareigūnų, kurie praėjusiais – 2015-aisiais – metais labiausiai pasižymėjo kovodami su korupciniais reiškiniais policijoje ir buvo atspariausi bandymams juos papirkti.

Į ceremonijoje susirinkusius Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio Rotary klubo narius ir policijos pareigūnus kreipęsis policijos generalinis komisaras L. Pernavas atkreipė dėmesį į iškalbingą faktą, kad net 98 proc. papirkimų įforminama policijos pareigūnų iniciatyva. „Užfiksuoti daugiau kaip 800 papirkimo atvejų rodo, kad tapome labiau atsparūs korupciniams santykiams ir siekiame būti pavyzdžiu kitoms institucijoms šioje srityje. Susilaikydami nuo kategoriško teiginio, kad pas mus ši problema išspręsta, kasmet keliame sau vis didesnį uždavinį ir jaučiame, kad dar yra kur stengtis. Man labai smagu, kad verslas tampa vis labiau socialiai atsakingas, kad jauniems verslininkams rūpi korupcijos bėdos šalyje ir jie bando jas spręsti. Noriu padėkoti Vilniaus Lietuvos tūkstantmečio Rotary klubui už idėjos puoselėjimą ir realizavimą“, – kalbėjo šalies policijos vadovas.

Ceremonijos metu apdovanota po vieną labiausiai pasižymėjusį policijos pareigūną iš kiekvienos apskrities. Iš Utenos apskrities kaip sąžiningiausia ir korupcijai nepakančiausias pareigūnas pagerbtas Darius Navikas.

 

Policijos departamento prie VRM informacija

1104 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.