Home » Nelaimės » Prie šulinio rastas įšalęs vyras

Prie šulinio rastas įšalęs vyras

Prie šulinio rastas įšalęs vyras

Vasario 17 d. 20.28 val. iš Bendrojo pagalbos centro buvo gautas pranešimas, kad Anykščių rajono Kurklių seniūnijos Kurklių II kaimo Tujų gatvėje šulinyje rastas žmogus.

Atvykus gelbėtojams į incidento vietą, žmogus buvo rastas žemyn galva namų kieme, šalia šulinio žemės įduboje susikaupusiame vandenyje be gyvybės ženklų. Vandens šulinys netvarkingas, neeksploatuojamas, viršutinis ritinys nuvirtęs ant šono, šalia kurio, pusės metro gylio įduboje aplink šulinį ir buvo rastas vyriškos lyties žmogus, viršutine kūno dalimi paniręs į vandenį. Pirminės apžiūros metu nustatyta, jog asmuo yra miręs, nes dalis kūno buvo įšalusi lede, dengiančiame vandenį. Atvykę medikai patvirtino, jog žmogus yra miręs. Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai. Pasak Kurklių seniūno, savo kiemo šulinyje nuskendęs žmogus, ne kartą buvo įspėtas dėl galimos nelaimės ir raginamas susitvarkyti savo netvarkingą šulinį.

Vasario 18 d. 02.20 val. Bendrasis pagalbos centras pranešė, kad Zarasų rajono Dusetų seniūnijos Naujasodžio kaime dega 5 poilsio nameliai. Utenos APGV Zarasų PGT ugniagesiams gelbėtojams atvykus į gaisro vietą, jau atvira liepsna degė 5 poilsio nameliai. Gaisro metu pilnai sudegė visi 5 mediniai vieno aukšto nameliai, nudegė 6-to medinio namelio stogas, apdegė jo sienos, išdegė vidus. Ugniagesiams pavyko išgelbėti dar vieną šalia stovėjusį poilsio namelį. Gesinti gaisro nurodytu adresu ugniagesiams tenka vykti nebe pirmą kartą. Įvykis tiriamas. 

 Utenos apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

Asociatyvi nuotrauka

 


1154 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.