Home » Gallery » Aktualijos » Anykščių rajono demografinė padėtis vasario mėnesį

Anykščių rajono demografinė padėtis vasario mėnesį

Anykščių rajono demografinė padėtis vasario mėnesį

   Anykščių r. savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriuje per šių metų vasario mėnesį užregistruoti 10 kūdikių  gimimai, iš jų 7 berniukai ir 3 mergaitės. 7 vaikai gimė Lietuvoje ir 3 užsienio valstybėse (Jungtinėje Karalystėje, Norvegijoje ir Baltarusijoje). Iš visų registruotų vaikų 4 gimė susituokusiems tėvams ir 6 pripažinta tėvystė. Kūdikiams suteikti tokie vardai: Saulė, Motiejus Artūras, Dominic, Danielė, Jokūbas, Lukas Arijus, Austėja, Danila ir Tadas.

     1-ojo vaiko susilaukė 5 šeimos, 2-ojo – 4 ir 4-ojo – 1 šeima. Jauniausia mama pagimdė turėdama 19 metų, jauniausiam tėčiui buvo 25 metai. Vyriausia mama buvo 40 metų ir vyriausias tėvas  – 44 metų.

      Per vasario mėnesį susituokė 9 poros. Aštuonios poros tuokėsi Skyriuje ir viena bažnyčioje (Anykščių Rkb).  

      Išsituokė 7 poros.  Ilgiausiai santuoka tęsėsi 29 metus, trumpiausiai 2.

      Anykščių rajone vasario mėnesį sudaryti 42 mirties įrašai. Mirė 19 vyrų ir 23 moterys. Mirusių vyrų amžiaus vidurkis 67,8 metai, moterų – 77,4. Dažniausia mirties priežastis – širdies ir kraujagyslių ligos (27), antroje vietoje vidaus organų vėžiai (5). Šį mėnesį mūsų rajone 1 vyras paskendo ir 2 mirė nuo traumų ir sužalojimų.

Anykščių rajone vasario mėnesį gyvenamąją vietą deklaravusių gyventojų ( pakeitusių gyvenamą vietą Lietuvos Respublikoje arba atvykusių į rajoną iš užsienio valstybių) skaičius – 113. Išvykimą iš Anykščių rajono į užsienio valstybes deklaravo 13 gyventojų.

Anykščių r. savivaldybės informacija

983 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.