Home » Nelaimės » Savaitgalį degė dvi pirtys ir durpynas

Savaitgalį degė dvi pirtys ir durpynas

Savaitgalį degė dvi pirtys ir durpynas

Šeštadienį balandžio 2 d. 13.24 val. Bendrasis pagalbos centras pranešė, kad Ignalinos rajono Vidiškių seniūnijos Rimšėnų kaimo Vyšnių gatvėje dega pirtis.

Atvykus Ignalinos PGT ugniagesiams gelbėtojams, iš medinės vieno aukšto pirties rūko dūmai. Kaip sakė savininkas, tą dieną pirtis buvo kūrenama. Gaisro metu prie dūmtraukio išdegė apie 2 m² lubų ir apdegė apie 3 m² sienos.

pictures 477

15.21 val. Utenos rajono Utenos seniūnijos Medenių kaimo Tujų gatvėje degė pirtis. Atvykus Utenos APGV komandos budinčios pamainos ugniagesiams gelbėtojams, iš vieno aukšto medinės karkasinės rūko dūmai. Gaisro metu prie dūmtraukio išdegė apie 2m² medinės apdailos.

Sekmadienį balandžio 3 d. 12.30 val. Zarasų rajono Dusetų seniūnijos Užtiltės kaimo Melioratorių gatvėje degė medinė apkalta plastiku vištidė. Dėl (nenustatyto asmens) neatsargaus elgesio su ugnimi, užsidegė žolė prie vištidės, o nuo žolės greitai užsidegė ir vištidės siena apkalta plastiku. Gaisrą užgesinti pavyko patiems vištidės savininkams iki atvykstant Zarasų PGT ugniagesiams. Gaisro metu apdegė 1 m² sienos.

Gaisrai atvirose teritorijose

Balandžio 1 d. 7.19 val. Ignalinos rajono Kazitiškio seniūnijos Galų kaime UAB Legra durpyne degė dalis į krūvą sukrautų sausų durpių, 3000 m³ apie 800 m² plote. 

Per tris paras, tai yra nuo balandžio 1 d. iki 3 d. Utenos apskrityje išdegė 901 aras pernykštės sausos žolės, 10 arų nendrių.

Utenos APGV informacija ir nuotraukos

dsc_0205

1262 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.