Home » Nelaimės » Vakar Ignalinos rajone vėl degė bažnyčia

Vakar Ignalinos rajone vėl degė bažnyčia

Vakar Ignalinos rajone vėl degė bažnyčia

Ignalinos rajone vėl kviesti ugniagesiai gesinti bažnyčios. Šeštadienio vakarą gaisras kilo mūrinėje Kazitiškio bažnyčioje.
19.08 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Kazitiškio kaime iš mūrinės bažnyčios bokšto veržiasi dūmai.
Į įvykio vietą operatyviai buvo išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Utenos apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai.
Vos prieš keletą dienų, balandžio 5-ąją šiame rajone sudegė Ceikinių medinė bažnyčia. Priminsime, kad antradienį įvykusios nelaimės metu ugnis nepalietė  šalia bažnyčios stovinčios medinės varpinės, kadangi ugniagesiai spėjo ją apsaugoti. Kaip informavo Utenos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, gaisro metu sudegė ir įgriuvo stogas, išdegė vidus. Iš bažnyčios liko tik apdegusios medinės sienos. Taip pat pavyko išgelbėti vertingų maldos knygų, liturginių drabužių, monstranciją. Visiškai sveika liko ir bažnyčios zakristijos vieta, kur stovėjo spinta – joje buvo saugoma Šv. Agotos duona.

ELTA ir „Utenos apskrities žinių“ informacija

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Utenos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos nuotraukose – gesinama Ceikinių bažnyčia

1109 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.