Home » Nusikaltimai » Vienoje Utenos parduotuvėje aptikta žymių prekės ženklų klastočių

Vienoje Utenos parduotuvėje aptikta žymių prekės ženklų klastočių

Vienoje Utenos parduotuvėje aptikta žymių prekės ženklų klastočių

Š. m. balandžio 28 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, bendradarbiaudami su SNB-REACT prekinių ženklų specialistu, saugančiu autorines teises, Utenos mieste bei turgavietėje atliko netikėtus juridinių bei fizinių asmenų, vykdančių komercinę, finansinę ar kitokią veiklą, patikrinimą.

Patikrinimo metu vienoje iš Utenos mieste esančių parduotuvių buvo rastos ir paimtos įvairios prekės (marškinėliai, džemperiai, megztiniai, sportiniai kostiumai, šortai, striukės), pažymėtos garsiais prekiniais ženklais: „Ralph Lauren“, „Adidas“, „Hugo Boss“, „Moncler“, „Ugg“ ir „Louis Vuitton“, kurie, kaip įtariama, pagaminti pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises, t. y. prekės yra pažymėtos registruotais prekių ženklais be prekių ženklų savininkų leidimo.

img_0002

Dėl šio fakto Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriuje pradėta administracinė teisena pagal LR ATPK 21427 str. 1 d. (Pramoninės nuosavybės teisių pažeidimas). Už tokį pažeidimą numatyta bauda nuo dviejų šimtų aštuoniasdešimt devynių iki penkių šimtų septyniasdešimt devynių eurų su prekių, neteisėtai pažymėtų svetimu prekių ženklu, ar prekių, neteisėtai pagamintų panaudojant svetimą dizainą ar išradimo patentą, ir jų gamybos priemonių ar įrangos konfiskavimu.

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

2225 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. ........................ parašė:

    Humanoje turetu but tikri prekiu zenklai 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.