Home » Sportas » Už šiurkščius pažeidimus R. Alijevas pašalintas iš „Juventus“

Už šiurkščius pažeidimus R. Alijevas pašalintas iš „Juventus“

Už šiurkščius pažeidimus R. Alijevas pašalintas iš „Juventus“

 

Prasidėjus Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) atkrintamosios varžyboms Utenos „Juventus“ klube įvyko sukrėtimas. Už itin grubius vidaus taisyklių pažeidimus iš komandos atleistas Rolandas Alijevas.

31 metų 192 cm ūgio krepšininkas pirmadienį jau nežaidė trečiųjų LKL čempionato ketvirtfinalio serijos rungtynių su Prienų-Birštono „Vytauto“ klubu.

Lietuvos vyrų krepšinio lyga (LKL) sekmadienį iš Utenos Juventus“ klubo administracijos gavo oficialų pranešimą, jog jis nutraukia sutartį su 31-erių metų krepšininku Rolandu Alijevu.

Lygos administracija, reaguodama į informaciją Lietuvos žiniasklaidoje, pradėjo vidinį tyrimą dėl žaidėjo atleidimo ir galimo dalyvavimo lažybose.

Jeigu paaiškės, jog krepšininkas dalyvavo lažybose ir darė poveikį savo komandos rezultatams, jam gresia griežtos Lietuvos krepšinio lygos sankcijos.

Jau ne kartą esame minėję, kad netoleruosime tokių atvejų ir neleisime, kad nelegalūs veiksmai kenktų čempionato įvaizdžiui, komandų rezultatams. Netrimituojame apie tai garsiai, bet darbais norime įrodyti, kad ši situacija ir jos sprendimo būdai yra mūsų prioritetas numeris vienas. Nesiruošiame smerkti ar teisti krepšininko, kol nėra surinkti įrodymai, kad jis dalyvavo lažybose. Kai turėsime oficialias išvadas, tada skelbsime savo sprendimą“, – teigė LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas.

Šiame sezone R. Alijevas vidutiniškai rungtyniavo po 30 minučių ir per šį laiką pelnydavo po 9 taškus, atkovodavo po 2,6 kamuolio, atlikdavo po 6 rezultatyvius perdavimus bei rinkdavo po 11,9 naudingumo balo.

Utenosjuventus.lt  ir ELTA informacija

1075 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.