Home » Gallery » Pramogos » Vestuves užsienyje surengti paprasta kaip 2 x 2

Vestuves užsienyje surengti paprasta kaip 2 x 2

Vestuves užsienyje surengti paprasta kaip 2 x 2

Vestuvės užsienyje, kaip idėja, vilioja daugybę porų. Romantiški vaizdai, egzotiškas maistas ir netradicinės pramogos, galimybė nustebinti save ir brangius žmones – visa tai, ką bent kartą tikrai matėte romantiniuose filmuose, gali tapti realybe. Vestuvių organizatorius „Idea Mallorca“ atskleidžia, kaip paprastai surengti vestuves užsienyje.

Ar man reikia vestuvių organizatoriaus?

Savarankiškos nuotakos vis dar nebijo prisiimti visos atsakomybės ant savo pečių, nors šventei praėjus dažna pripažįsta, kad tai nebuvo teisingas pasirinkimas. Vis dėlto net ir be profesionalių vedybų planavimo įgūdžių, nuotakoms surengti gražią šventę visada pavyksta. Planuojant vestuves užsienyje, situacija yra truputį kitokia – keletą kartų nuvykti į svečią šalį susitikti su fotografais, maisto tiekėjais, apžiūrėti patalpų ir kt. vargu, ar pavyks. Be to, tai užimtų daugybę laiko ir ženkliai išpūstų šventės biudžetą. Todėl tuokiantis užsienyje, vestuvių organizatorius yra tiesiog būtinas pasirinkimas.

Poros vis dar galvoja, kad vestuvių organizatoriaus paslaugos yra brangios ir jo nesamdant pavyks sutaupyti. Galbūt taip galėtų nutikti savoje šalyje, kur viskas žinoma ir pažįstama, tačiau tikrai ne tuo atveju, jei nusprendėte kelti vestuves užsienyje. Vestuvių organizatoriai iš įvairiausių vestuvėms reikalingų paslaugų tiekėjų gauna nuolaidas, kurias perleidžia savo klientams. Be to, žinodami visą situaciją, jie veikia kaip patikimas rekomendacijas dalijanti draugė ir padeda išsirinkti optimaliausią variantą bei apsidrausti nuo nesėkmių, kurios gresia, pavyzdžiui, renkantis viešbutį tik pagal aprašymus ir nuotraukas internete.

223

Nuo ko pradėti?

Vestuvių organizatorius gali patarti, pasiūlyti alternatyvas ir idėjas, o be to, jis atliks ir visą „juodą darbą“ – paruoš ir suderins sutartis, terminus ir kainas, surinks informaciją, pasirūpins dekoracijomis ir kt. Visgi, kad ir kiek daug begali padaryti vestuvių organizatorius, jis pačių vestuvių idėjos nesukurs – tai malonus darbas, kuris atitenka porai. Pajusti tai, ko norite iš tikrųjų, reikia laiko ir trupučio pastangų. Nebijokite, šis procesas tikrai malonus, o planavimas iš anksto leis išvengti streso dėl neapsisprendimo.

Taigi, pirmasis žingsnis, rengiantis prie altoriaus eiti svečioje šalyje, yra vestuvių organizatoriaus paieškos. Atradę tuos žmones, kurių požiūris į vestuves atitinka jūsiškį, nebijokite klausti ir domėtis – jie pateiks visą reikalingą informaciją, o tada beliks viską apgalvoti ir priimti sprendimus. Neskubėkite rinktis ir nedvejokite dėl savo pasirinkimų. Visada svarbu pajusti, ko trokšta širdis – juk vestuvės nėra gimtadienis, kurį galite švęsti kasmet!

232

Kaip vyksta vestuvių planavimas užsienyje?

Į daugiausiai saulėtų dienų metuose turinčią Maljorką kviečiantis „Idea Mallorca“ kolektyvas pasakoja, kad kalbant apie vestuvių organizatorius vis dar susiduriama su daugybe mitų. Visų pirma, vestuvių organizatorius visada yra pasiruošęs padėti surengti šventę tokią, kokios nori pora, padėti įgyvendinti jaunųjų svajonę, o ne primesti savo scenarijų. Nebijokite dalintis mintimis ir idėjomis – bendraukite nuoširdžiai, nes kartu siekiate to paties tikslo.

Paprastai bendravimas tarp jaunavedžių ir vestuvių organizatoriaus prasideda nuo užklausos, kurioje turėtų būti atskleidžiami bent jau minimalūs poreikiai šventei: kiek svečių numatoma kviesti, kiek dienų švęsite, kada preliminariai planuojate savo šventę ir pan. Kai kuriems jaunavedžiai klysta galvodami, kad reikia rūpintis tik kaina – į neapibrėžtus klausimus apie kainą vestuvių oganizatorius ar planuotojas, nesvarbu jis rengia vestuves užsienyje ar Lietuvoje, dažnai atsako procentine išraiška. O tai savo šventės sąmatos negalintiems paruošti jaunavedžiams nieko nereiškia ir jie ieško to, kas pasiūlo mažiausią kainą – taip dažniausiai ir kyla nusivylimas organizatorių paslaugomis. Trumpai sakant, norėdami sulaukti kokybiško atsakymo, į užklausą įdėkite kuo daugiau savo šventės detalių.

082

Jei pradiniame etape jaunavedžiai ir organizatorius sutaria, toliau vyksta detalaus šventės scenarijaus derinimas, jaunavedžiai priima sprendimus dėl maisto, gėrimų, pramogų ir kt. Bendravimas vyksta pasirinktu būdu: galima bendrauti skype, telefonu, el. paštu arba susitikti. Tai labai malonus procesas, nes patiems jauniesiems jau nereikia rūpintis nei paieškomis, nei sutartimis – tik rinktis tai, kas patinka labiausiai. Vestuvės užsienyje nėra toks didelis „baubas“, kaip kad galėtų pasirodyti. Bent jau tuomet, kai rengi jas nebe pirmąjį kartą ir viskas pažįstama – būtent dėl šios priežasties „Idea Mallorca“ pasitiki jaunavedžiai iš Lietuvos ir kitų Europos šalių. Visapusiška pagalba ruošiant vestuves nuo vietos pasirinkimo iki vestuvinės suknelės saugaus pervežimo į Maljorką – taip vestuves užsienyje švęsti tikrai paprasta ir smagu!

232

 

Jūs norit – mes galim. Telieka sugalvoti norą!

Patikėkite savo šventę tikriems profesionalams ir išpildykite visas savo svajones. „Idea Mallorca“ dirba tik savo vestuves jau atšokę ir suprantantys, kokios svarbios tą dieną yra laimės akimirkos, komandos nariai. Dėl savo klientų esame pasiruošę sulaužyti visus vestuvių mitus ir stereotipus, ieškoti alternatyvių, kitokių sprendimų ir išpildyti kiekvieną idėją!

Jaudulys dėl oro sąlygų, visiems pažįstamos vietos ir dilema, kurias nematytas tetules pakviesti? Pamirškite visa tai ir kelkite sparnus į Maljorką! Kartu su mūsų komanda čia laukia tarsi iš romantinio filmo siužeto perkeltos vestuvės, nuostabi aplinka, puikios nuotraukos ir nepamirštami gyvenimo įspūdžiai.

Ką mes siūlome?

Romantiškiausia, kokią tik galite įsivaizduoti priesaika, iš dangaus krintantys žiedlapiai, ošianti jūra ar egzotiškų paukščių klegesys… Iš tikrųjų siūlome įgyvendinti savo svajones nuostabioje Maljorkoje. Surengsime Jums nepakartojamą šventę, tokią, kokios norite, apie kokią sapnuojate. Santuokos ceremonija bus simbolinė, tačiau jausmai tikri, o popieriai meilei visais laikais nebuvo kliūtimi – juos lengva susitvarkyti iki arba po šventės Maljorkoje, grįžus į gimtinę.

Suderinsime šventės planą ir pasirūpinsime jo įgyvendinimu. „Idea Mallorca“ parūpins visas reikalingas paslaugas nuo šventinės aprangos iki gėlių žiedais išdabintos arkos ant jūros kranto. Turime įspėti – atsargiai norėkite, su mumis visi norai pildosi!

Kviečiame atrasti gražiausias santuokos vietas:

Vestuvės paplūdimyje. Tai klasikinė romantinė fantazija, kuri dabar labai paprastai gali virsti realybe. Ištarkite lemtingąjį „taip“ simbolinės ceremonijos ant jūros kranto metu. Paruošime ir dekoruosime ceremonijos vietą Jums ir svečiams bei pasirūpinsime visomis smulkmenomis. Nepakartojamos emocijos ir įspūdingos nuotraukos paplūdimyje garantuotos!

Son Marroig – vieta, kurioje sapnas virs tikrove, išsipildys visi norai, o į laimingą bendrą gyvenimą palydės visa, kas Jus supa: saulė, švelniai palytėjantis vėjas… Tai tarsi koplytėlė ant jūros skardžio, dosniai lepinanti nuostabiai atsiveriančiais vaizdais ir didingumo pojūčiu. Son Marroig priklauso muziejaus teritorijai, tad po ceremonijos galima likti ir šventinės vakarienės, kuria mėgausitės žvelgdami į kerinčią jūros panoramą.

Ispaniška vila yra tiesiog idealiu pasirinkimu tiems, kas tikrai nusiteikę pašėlti. Čia atsiskleidžia visas šalies žavesys, magiška atmosfera, kurią atrasite išpuoselėtuose soduose ar baseino vandens atspindžiuose. Tai puiki vieta ispaniškoms, tradicinėms ir kartu išskirtinėms vestuvėms. Ceremonija gali vykti po atviru dangumi, sode arba terasoje. Kai kurios vilos gali apgyvendinti iki 40 žmonių.

Jachtų klubas – vieta su kerinčiu vaizdu į jūrą ir galimybę mėgautis gaiviais oro gurkšniais. Pasirinkę šią vietą pramogomis ir linksmybėmis galėsite mėgautis iki pat vidurnakčio, o tuomet klubai pakvies užsukti vidun.

Viešbučio teritorija gali virsti svajonių sodu, jei tik panorėsite Jūs! Tai labai patogu, kai vestuvės didelės ir visi svečiai apsistoja vienoje vietoje. Švęskite ir gyvenkite visiškai šalia – jokių pasiklydimų, vėlavimų ir kitų nesklandumų!

Pilys ir istorinės vietos. Tai vietos, turinčios savo šarmą, įtraukiančios ir atveriančios visai kitokio pasaulio atspindžius: rankomis raižytus antikvarinius baldus, prabanga alsuojantį menių interjerą, išpuoselėtus sodus… Tikros ir natūralios romantiškos ieškotojai čia atras tikrą rojų, nužengs į tikrą pasaką. Be to, tokios vietos diktuoja ir savo stilistiką, tad visada tik papildome kuriamą nuotaiką, o nuotraukose tokios vestuvės visada atrodo itin elegantiškos, prabangios, romantiškos ir tarsi paliestos poeto plunksnos.

Laukinė gamta ir kruizas – prabangus ir įtaigus pasirinkimas tiems, kurie ieško išskirtinumo. Tikrai nustebinsite svečius ir nustebsite patys. Savo priesaikas vienas kitam išpažinsite laukiniame paplūdimyje, apgaubti egzotiškų augalų, ryškiaspalvių žiedų ir iš atokiau stebinčių paukščių klegesio. Jus ir svečius prabangi jachta nugabens į slapą rojaus kampelį, o po ceremonijos galėsite mėgautis privačiu dienos kruizu.

Bažnyčioje atrasite sakralumą ir jaukumą. Maljorkoje bažnyčios palaiminta santuoka galios ir Lietuvoje bei visame likusiame pasaulyje. Tai romantiškas pasirinkimas, kartu ir tradicinis, ir kiek kitoks nei įprasta.

Ant vandens susituokti galite burinėje ar motorinėje jachtoje, naujai restauruotoje senovinėje baržoje. Matote gražų vandens peizažą? Kapitonas nuplukdys Jus tiesiai į jį, kur apgaubti ramybės ir švelniai sūpuojami vandens vienas kitam dovanosite save, susikibsite už rankų, kad kartu eitumėte per gyvenimą. O pirmasis jaunavedžių darbas – mėgautis nuostabiais vaizdais, kuriuos Maljorka įteiks Jums tarsi savo dovaną.

Vestuvės žiemą. Ne, tai ne visai tai, ką pagalvojote! Maljorkos žiema – maloni ir šilta, taip pat kupina žiedų slėniuose ir lygumose. Ne sezono metu kelti vestuves pigiau dėl nukritusių paslaugų kainų, todėl mėgautis kraštovaizdžiu švelniai šildant saulei galėsite pakviesti daugiau svečių!

Iškyla gamtoje – nauja ir originali idėja, kuri patiks norinčioms pabėgti nuo standartų poroms. Jokių oficialumų, nejaukios tylos ar gausybės stalo įrankių. Šokite basi ir pasitikite ryto rasą smagioje bičiulių draugijoje. Būkite pirmieji išbandę šią idėją ir galėsite apie tai pasakoti net savo anūkams!

Išskirtinės vietos. Maljorka gausi magiškų kampelių, kuriuose galite įamžinti savo meilę: jauki atmosfera pasitiks vynuogynuose ar vyno rūsyje, romantiškai žvilgsnius į dangų galite pakelti observatorijoje, tvirtai susikibkite rankomis ant kvapą gniaužiančio vulkano krašto, žavėkitės mistiniu mišku arba gėlių apsuptimi.

1440 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.