Home » Gallery » Pramogos » Utenos Interact klubo inauguracija – su priesaikomis ir fejerverkais

Utenos Interact klubo inauguracija – su priesaikomis ir fejerverkais

Utenos Interact klubo inauguracija – su priesaikomis ir fejerverkais

 Kristina SAKAITĖ

Į klubus buriasi žmonės, kuriuos vienija panašūs pomėgiai ir poreikiai. Bendraminčių ieško žaidžiantys šaškėmis, besidomintys archeologija ar antikvariniais automobiliais.

Jaunuosius lyderius, įgyvendinančius socialinių problemų sprendimo projektus, vienija Interact klubai, veikiantys įvairiuose Lietuvos miestuose. Praėjusį penktadienį Utenoje inauguruotas jau dešimtasis Interact klubas, įteiktos regalijos jo prezidentei Eglei Babelytei. Kavinėje „Metų laikai“ vykusioje inauguracijos šventėje dalyvavo krikštatėviai – Utenos Rotary klubo atstovai: prezidentas Vytautas Babelis, Jonas Spietinis, Arūnas Lubys, Saulius Kalvaitis, Adolfas Juršys, Dalius Gudelis, Povilas Vaickus, taip pat Ukmergės bei neseniai susikūrusio Zarasų Rotary klubų atstovai, viešnios iš Panevėžio klubo Rotaract. Svečiai linkėjo uteniškėms vykdyti prasmingus projektus, būti socialiai aktyvioms ir tapti lyderėmis savo bendruomenėje.

DSC_1971

Utenos klubo Interact narės su krikštatėviais – Utenos rotariečiais / Kristinos SAKAITĖS nuotraukos

 

Interact klubai yra Rotary šeimos dalis, skirta 12–18 m. jaunimui. Klube ugdomos lyderio savybės ir asmeninė vertybių sistema, turi būti rūpestingas ir padėti kitiems, skatinti tarptautinius ryšius ir gerą valią.

11 narių, išimtinai merginas, vienijantis Utenos Interact klubas įsikūrė 2015 m. rugsėjo mėn. Per tą laikotarpį klubietės savanoriavo „Maisto banko“ akcijose ir padėjo krizių centrui „Angelų pieva“ surinkti maisto benamių labdaros valgyklai, aplankė socialinės globos namų senelius, pradžiugino vaikų namų globotinius, puošė miestą sodindamos medelius.

Ukmergės rotariečiai džiaugėsi, kad atsiranda organizuoto jaunimo ir priminė, kad Interact narių pasaulyje yra daugiau negu rotariečių. „Vadinasi, jaunimas mus lenkia, ir tai labai gerai. Mūsų klubas, kaip ir Utenos, nebejaunas, mums reikia pamainos ir tikiuosi, kad ja būsite“, – sakė Ukmergės Rotary klubo atstovas. Sekdami uteniškių iniciatyva, ukmergiškiai teigė skatinsią jaunimą burtis į klubą ir savo mieste, o Zarasų rotariečiai jiems antrino ir išreiškė viltį, kad uteniškės bus zarasiškių Interact klubo iniciatorės.

Uteniškės davė priesaiką būti ištikimos Rotary šeimai, miestui ir pasauliui. Kun. Saulius Kalvaitis linkėjo nuveikti daug darbų ten, kur pritrūks gerų rankų, palaimino klubo nares ir vėliavą.

Ateinantį rugsėjį Utenos Interact rinksis naują prezidentę. Nuo klubo įkūrimo jam vadovaujanti Eglė Babelytė pasakoja, kad stengiasi suderinti pagrindinę veiklą – mokslus ir klubo užsiėmimus. Iniciatyvios uteniškės turi daug idėjų, kai kurios ateityje virs darbais. Norėtų Utenoje surengti maratoną ar tiesiog bėgimą, kurio metu būtų renkamos lėšos, tuo pačiu uteniškiai būtų skatinami sportuoti. Merginų planuose – padėti nepasiturintiems, įtraukti į veiklas jaunimą. „Nors esame jaunos, galbūt per mažai nuveikėme, galėjome daugiau. Trūksta laiko. Be to, daugumai veiklų dažniausiai reikia daugiau žmonių, negu susirenka,“ – prisipažįsta beveik metus gyvuojančio klubo prezidentė.

Renginyje klubo narės demonstravo savo muzikinius talentus, o inauguracijos šventę vainikavo Dauniškio ežerą nušvietę fejerverkai.

 

DSC_1943

DSC_1959

DSC_1980

DSC_1932

DSC_1949

 

 

DSC_1916

DSC_1962

 

DSC_1911

 

1776 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.