Home » Nusikaltimai » Zarasiškė nuteista už sutuoktinio nužudymą

Zarasiškė nuteista už sutuoktinio nužudymą

Zarasiškė nuteista už sutuoktinio nužudymą

Panevėžio apygardos teismas Zarasuose gyvenančią 55 metų moterį pripažino kalta dėl sutuoktinio nužudymo ir skyrė 10 metų nelaisvės. Vyro mirtimi pasibaigė sutuoktinių išgertuvės pernai rugsėjį. Tyrimo duomenimis, neblaivi V. Z., neapsikentusi taip pat neblaivaus metais jaunesnio vyro priekaištų, čiupo virtuvinį peilį ir dūrė jam į nugarą.

Po poros valandų pastebėjusi, kad sutuoktinis prastai jaučiasi, V. Z. pasikvietė kaimynę, o ši iškvietė greitąją pagalbą. Vyras buvo skubiai nuvežtas į ligoninę, tačiau neišgyveno. Iš pradžių zarasiškė savo kaltę neigė. Moteris, kuriai tą vakarą buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (2,32 prom.), tvirtino, kad jos sutuoktinis nugarą susižeidė miške užvirtęs ant šakų. Taip greitosios pagalbos medikams sakė ir sužalotasis vyras, kol dar nebuvo praradęs sąmonės. Tačiau teismo medicinos ekspertai nustatė, kad zarasiškis mirė nuo vienintelio peilio dūrio. Jis pažeidė vidaus organus ir sukėlė kraujavimą, pasibaigusį vyro mirtimi.

Ekspertams paneigus, kad vyrą galėjo sužaloti šakos, V. Z. prisipažino įpykusi ir jam nestipriai dūrusi virtuviniu peiliu. Šis įrankis buvo virtuvėje, kur sutuoktiniai ir susivaidijo.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras Donatas Skrebiškis.

Panevėžio apygardos teismas antradienį V. Z. pripažino kalta dėl šeimos nario nužudymo ir skyrė jai 10 metų laisvės atėmimo bausmę. Sunkinančia aplinkybe buvo pripažinta, kad šį nusikaltimą moteris padarė būdama neblaivi.

Lietuvos Respublikos prokuratūra

1139 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.