Home » Gallery » Aktualijos » Balčių girininkija atšventė įkurtuves

Balčių girininkija atšventė įkurtuves

Balčių girininkija atšventė įkurtuves

Liepos 8 d. Utenos miškų urėdijos Balčių girininkija šventė įkurtuves. Į naujų patalpų atidarymą Vaikutėnuose atvyko Utenos r. sav. meras Alvydas Katinas, Utenos miškų urėdė Aurelija Jočienė, Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas, Vaikutėnų seniūnaitė Jūratė Bliuvienė, kiti Utenos seniūnijos ir Utenos miškų urėdijos darbuotojai, statybinės organizacijos, remontavusios naujas girininkijos patalpas, atstovai. Nauju darbo etapu džiaugėsi ir tikrieji naujų patalpų šeimininkai Balčių girininkijos girininkas Sigitas Riauba ir jo pavaduotoja Vaida Šyvytė. Kaip sakė Utenos miškų urėdė, senoji Balčių girininkija buvo įsikūrusi nepatogioje vietoje, Tauragnų seniūnijoje, nutolusioje nuo Utenos net 26 km. Atstumas labai apsunkino darbą. Tad buvo nutarta kreiptis į Utenos rajono savivaldybę su prašymu, gal atsirastų laisvos patalpos Vaikutėnuose ar Radeikiuose. „Koks buvo džiaugsmas, kai iš Utenos rajono savivaldybės gavome atsakymą, kuriame buvo rašoma, kad yra mums tinkamos patalpos Vaikutėnų administraciniame pastate, – pasakojo Aurelija Jočienė. – Ir štai šiandien, sutartinai dirbant Utenos rajono savivaldybei, Utenos seniūnijai ir Utenos miškų urėdijai, mes galime Balčių girininkiją įkurti moderniose, dar dažais kvepiančiose patalpose visai netoli Utenos.“
Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, sveikindamas girininkijos ir Utenos miškų urėdijos darbuotojus, sakė, kad nauja pradžia visada džiugina ir nuteikia sėkmei. „Galiu pradžiuginti, kad Vaikutėnų administraciniame pastate netrukus prasidės kiti remonto darbai. Statybininkai darbus pirmiausia pradės pirmame aukšte, bus sutvarkyti koridoriai, sanitarinis mazgas, kitos patalpos. Tikiuosi, pastatas naujumu netrukus spindės ne tik išorėje, bet ir viduje,“ – kalbėjo meras. Girininkijos darbuotojams įkurtuvių proga Alvydas Katinas ir Zita Ringelevičienė įteikė dovaną.
Daug sveikinimų ir linkėjimų įkurtuvių kaltininkams išsakė ir Utenos seniūnas Saulius Gaižauskas bei kiti šventės dalyviai. Girininkijos darbuotojams buvo įteikta gėlių, paveikslas, kitos dovanos.

Utenos rajono savivaldybės administracija

1174 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.