Home » Sportas » Sudeikiuose varžysis plaukikai maratonininkai

Sudeikiuose varžysis plaukikai maratonininkai

Sudeikiuose varžysis plaukikai maratonininkai

Rugpjūčio 13 d. Sudeikiuose vyks VIII tarptautinis plaukimo maratonas „Sudeikiai 2016″. Tai – Lietuvos Atviro vandens plaukimo čempionatas bei Lietuvos plaukimo maratono „Grand prix 2016″ etapo varžybos. Čempionate ir etapo varžybose planuojama sulaukti nemažai plaukikų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.
Jau tradiciniu tapusį maratoną Sudeikiuose organizuoja Lietuvos plaukimo federacija, vykdo Plaukimo meistrų ir neįgaliųjų klubas „Takas“. Organizatorių partnerės yra Utenos rajono savivaldybė ir Sudeikių seniūnija.

Maratonas prasidės 10.30 val., jį planuojama baigti 16 val. Didžiojo maratono startas numatytas 13 val. Tuoj pat po jo, 13.15 val., startuos mažasis maratonas. 14 valandos plaukimas bus skirtas senjorams ir neįgaliesiems.
Kaip informavo organizatoriai, varžybos yra atviros. Jose gali dalyvauti visi Lietuvos ir kitų šalių piliečiai, kurių amžius – daugiau kaip 14 metų. Maratono nuostatuose yra numatyta, kad varžybų dalyvis gali dalyvauti viename nuotolyje: 5 km arba 2,5 km. Du komandos nariai privalo dalyvauti ilgajame maratone. Plaukikams yra draudžiama naudotis pagalbinėmis priemonėmis, o plaukimo kostiumai turi atitikti Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) taisykles.
Kviečiame plaukimo entuziastus atvykti į tarptautinį maratoną „Sudeikiai 2016″. Jūsų laukia azartas, pakili nuotaika, aštrūs pojūčiai, ilgam įsimintini įspūdžiai.

1266 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.