Home » Protakos » Pristatyk pasauliui savo gimtinę

Pristatyk pasauliui savo gimtinę

Pristatyk pasauliui savo gimtinę

Utenos apskrities regiono rajonai garsėja savo unikaliais kraštovaizdžiais. Nuolat čia gyvenant jie tampa lyg ir estetine norma, apsilankiusiam – atradimu, o negalinčiam atvykti – siekimu pamatyti. Jų fotografavimas ir publikavimas leidiniuose, parodose, portaluose yra ne tik kūrybiškumo ugdymas, bet ir savotiška krašto grožio reklama, o tai padeda ir turizmo plėtotei. Kasvakar daugybę žmonių suburianti TV3 žinių laida po auksaburnio gerų orų žadėtojo Naglio Šulijos pranešimo kviečia pasižiūrėti žavių gamtos vaizdų, bet mūsų regiono fotografų darbų reta. Neišnaudojame progos pristatyti save ir gimtinę.

Lietuvos paštas jau šeštą kartą kviečia į tradicinį vasaros atostogų nuotraukų konkursą „Sustabdyk akimirką žavingą…“ Trys gražiausios nuotraukos taps atvirlaiškiais. Jas išrinks Lietuvos pašto atstovai. Dar vieną nuotrauką, pavirsiančią atvirlaiškiu, išrinks socialinio tinklo „Facebook“ lankytojai, atiduodami balsus labiausiai patinkančiai fotografijai. Konkurso organizatoriai kviečia dalyvauti ir profesionalus, ir mėgėjus, visos atsiųstos nuotraukos bus publikuojamos Lietuvos pašto profilyje socialiniame tinkle „Facebook“, specialiai šiam konkursui sukurtame albume. Vienas asmuo konkursui gali teikti ne daugiau nei dvi fotonuotraukas. Nuotraukas konkursui siųsti galima iki rugpjūčio 31 d. į Lietuvos pašto „Facebook“ paskyrą. Teikiamos nuotraukos neturi pažeisti LR įstatymų bei etikos normų – organizatoriai pasilieka teisę tokių nuotraukų nepublikuoti. Konkurso rezultatai bus paskelbti rugsėjo 12 dieną.

Pasinaudokite proga tapti atvirlaiškio kūrėju, savo krašto grožio propaguotoju, o žiūrintieji – neužmirškite palaikyti savus balsuodami socialiame tinkle „Facebook“.

Paruošė Dalia Savickaitė

1067 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.