Home » Nelaimės » Anykščių rajone sudegė vyras, Utenoje vėl liepsnojo „Malūnas“

Anykščių rajone sudegė vyras, Utenoje vėl liepsnojo „Malūnas“

Anykščių rajone sudegė vyras, Utenoje vėl liepsnojo „Malūnas“

Šių metų rugsėjo 14 d. 17.10 val. Bendrasis pagalbos centras pranešė, kad Utenos mieste, Molėtų gatvėje dega nenaudojamas pastatas.

Atvykus gausioms APGV Utenos komandos pajėgoms, apleistas pastatas (pusiau mūrinis, pusiau medinis) degė atvira liepsna. Stogas dengtas skarda ir šiferiu. Gaisro metu išdegė medinė pastato dalis. Tai jau ne pirmas gaisro atvejis šiame pastate. Anksčiau šiame pastate buvo įsikūrusi kavinė „Malūnas”. Dėl nustatytų nusikalstamos veikos požymių, iškviesti Utenos AVPK operatyvinės grupės pareigūnai, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

17.36 val. gautas pranešimas, kad Utenos mieste V. Kudirkos gatvėje dega daugiabučio namo balkonas. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, daugiabučio penkto aukšto balkone degė skudurai, kuriuos ugniagesiai išmetė į lauką. Gaisro metu butas ir balkonas nenukentėjo. Gaisro aplinkybės tiriamos. Tikėtina gaisro priežastis – neatsargus rūkymas.

Šių metų rugsėjo 14-osios rytas Ažuožerių kaimo bendruomenei prasidėjo skaudžia nelaime.

06.05 val. Bendrasis pagalbos centras pranešė, kad Anykščių rajono Anykščių seniūnijos Ažuožerių kaimo Ežero gatvėje dega gyvenamasis namas. Atvykę į įvykio vietą Utenos APGV Anykščių PGT budinčios pamainos ugniagesiai gelbėtojai išvydo iš vieno aukšto mūrinio namo rūkstančius dūmus. Gelbėtojai patekę į gyvenamojo namo patalpas surado stipriai apdegusio vyriškos lyties kūną. Gyvenamasis namas iš išorės ir vidaus atrodo tvarkingai, pastato stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu kambaryje išdegė 2 m² medinių grindų, aprūko sienos, sudegė lova. Pagal turimą informaciją žuvusysis buvo rūkantis asmuo, gyveno vienas ir turėjo sveikatos problemų. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Utenos apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

1255 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.