Home » Gallery » Pramogos » Būsimieji Utenos kolegijos transportininkai paminėjo profesinę šventę

Būsimieji Utenos kolegijos transportininkai paminėjo profesinę šventę

Būsimieji Utenos kolegijos transportininkai paminėjo profesinę šventę

.

Sandra STANKEVIČIŪTĖ

Praėjusį ketvirtadienį Utenos kolegijoje antrus metus iš eilės nuaidėjo transporto verslo studentų profesinė šventė – transportininkų dieną. Šventė prasidėjo oficialiu atidarymu šalia Utenos kolegijos verslo ir technologijų fakulteto, kurio metu būsimuosius transportininkus sveikino ne tik dėstytojai bet ir Utenos kolegijos direktorius prof. dr. Gintautas Bužinskas. Jis netruko pastebėti, jog nors iš pažiūros daug kam atrodanti vyriška būsimųjų transportininkų specialybė neišgąsdino ir merginų, kurių šventėje susirinko nemažiau nei vaikinų. Šventės metu trečiakursiai pirmakursiams iškilmingai perteikė specialią transportininkų vėliavą ir liepė pakartoti šmaikščią priesaiką. Vėliau transportininkų dienos programą pratęsė orientacinės varžybos bei nuotaikingos rungtys, kurias, padedami dėstytojų, sumanė studentai.

Atlikti užduotims studentams buvo skirta vos viena valanda, tačiau panašu, jog greiti ir sumanūs jaunuoliai to nepabūgo ir visas užduotis spėjo atlikti laiku. Pirmąją rungtynių vietą užėmę greičiausiųjų bei daugiausiai komisijos balų pelniusių trečio bei antro kurso studentų jungtinė grupė pavadinimu „2fast4you“. Antrąją vietą užėmė transporto verslo pirmojo kurso studentai, o garbinga trečia vieta džiaugėsi savo jėgas taip pat išmėginę verslo vadybos studentai.

dsc_0201

Geriausias transportininkas –Remigijus Ambrasas / Sandros Stankevičiūtės nuotraukos

Šventės kulminacija tapo viktorina, kurios metu buvo renkamas geriausias transportininkas. Čia vėl gi laimėjo patirtis – daugiausiai balų surinko bei nugalėtoju tapo trečiojo kurso studentas Remigijus Ambrasas. Visoms komandoms buvo išdalinti rėmėjų Utenos kolegijos, UAB ,,Agrenta“ bei UAB ,,Rokiškio pienas“ įsteigti prizai. Studentų profesines žinias vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė dėstytojos Jūratė Aksomitienė, Sandra Trinkūnienė, Danutė Puodžiukienė ir Rūta Puidokaitė-Savickienė.

Renginio metu „Utenos apskrities žinioms“ transporto verslo studijų programos studijų komiteto pirmininkė Jūratė Aksomitienė pasakojo, kad idėja paminėti transportininkų profesinę dieną kilo dar praėjusiais metais, kuomet ir buvo surengta pirmoji transportininkų diena. Šios šventės esmė – „išjudinti“ studentus, kad jei parodytų visus savo gebėjimus, taip pat jog yra judrūs, linksmi bei gebantys išsinarplioti net iš sudėtingiausių situacijų. Pasak J. Aksomitienės, tokias profesines šventes turi ne tik transporto verslo, tačiau ir kitų specialybių studentai. Nors pagrindinės šios dienos organizatorės buvo Jūratė Aksomitienė bei dėstytoja Sandra Trinkūnienė, visgi J. Aksomitienė visų laurų sau susižerti nenorėjo ir pasakojo, jog prie šventės organizavimo noriai prisidėjo ir patys studentai. „Kai tik mes pasakėme, kad bus tokia diena, jie iškarto parodė savo iniciatyvą ir net pasakė kokia turėtų būti pirmoji užduotis. Studentai labai aktyviai dalyvavo rengiant užduotis“, – teigia ji. Paklausus, ar planuojama rengti šią šventę ir ateityje, Jūratė Aksomitienė sako, jog sumanymų šiai smagiai šventei turi net keliems metams į priekį. „Kol aš esu šios studijų programos komiteto pirmininkė, tikrai stengsiuosi, kad tai neišnyktų, gal truputėlį keisis tik šventės forma“, – šypsosi J. Aksomitienė.

dsc_0037

dsc_0049dsc_0108 dsc_0117

dsc_00715 0015-2 dsc_0188dsc_0121 dsc_0124 dsc_0199

 

 

1895 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.