Home » Gallery » Verslas » Apdovanojimų renginyje pagerbti ir verslininkai, ir teatralai

Apdovanojimų renginyje pagerbti ir verslininkai, ir teatralai

Apdovanojimų renginyje pagerbti ir verslininkai, ir teatralai

.

Valdas BAČKULIS

Lapkričio 18 d. Anykščių kultūros centre vyko tradicinis renginys „Verslo žiburiai – 2016“, skirtas pagerbti įmones, verslininkus ir visuomenės atstovus, kurie prisideda prie Anykščių rajono ekonominės, socialinės, kultūrinės ir verslo aplinkos gerinimo. Kaip sakė renginio vedėjas režisierius Jonas Buziliauskas, pirmosios švieselės pradėjo žėruoti 2012 metais, ir nedidelis renginys per penkerius metus išaugo iki gerai žinomos ir laukiamos šventės.

Šventiniame renginyje dalyvavo Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis, Seimo narė Greta Kildiešienė, savivaldybės tarybos nariai, Anykščių nevyriausybinių organizacinių atstovai, kultūros, turizmo ir verslo įstaigų vadovai. Meras, tardamas sveikinimo ir padėkos žodį verslininkmas, smagiai visus prajuokino, be kita ko pasakydamas, kad Anykščių verslo dėka išlaikomas Seimas. Ir iš karto pasitaisė, jog norėjo pasakyti, kad išlaikomos šeimos.

Šiais metais buvo pateiktos šešios „Verslo žiburių“ nominacijos: „Inovacijų integracija versle“, „Už kokybės puoselėjimą versle“, „Už sėkmingą verslo tęstinumą iš kartos į kartą“, „Jaunas ir verslus“, „Už Anykščių verslo garsinimą“ ir „Versliausia bendruomenė.“ Nominacijų nugalėtojus skelbė ir apdovanojimus teikė verslo atstovai, kurie „Verslo žiburių“ apdovanojimus yra gavę ankstesniais metais.

Nominacijos „Inovacijų integracija versle“, kuri skiriama įmonei sėkmingai plečiančiai savo veiklą pasitelkus naujoves, apdovanojimą pelnė AB „Ažuožerių“ sultys“. Ši Regimanto Butvydo vadovaujama įmonė teikia vaisių, uogų ir daržovių sulčių spaudimo paslaugas, naudodama vienus moderniausių įrenginių Aukštaitijos regione.

Apdovanojimą „Už kokybės puoselėjimą versle“ pelnė UAB Baltjoda“, kuri nuo 1992 metų specializuojasi baldų gamyboje. Šios įmonės savininkai – Dainius Ambrasas ir Jonas Urbonavičius.

Už sėkmingą verslo tęstinumą iš kartos į kartą“ buvo apdovanota UAB „Anykščių energetinė statyba“. Ši nominacija skiriama įmonei, kuri veikia ne mažiau kaip 10 metų ir verslą nuolat perduoda tęsti šeimos nariams. Dabartinis apdovanojimą pelniusios įmonės vadovas Teodoras Bitinas – jau trečios kartos atstovas, verslą perėmęs iš savo tėvo Alvydo Bitino. Įmonės veikla apima elektros įrenginių ir elektros perdavimo linijų projektavimą, remontą ir techninę priežiūrą, elektros instaliavimo darbus. UAB „Anykščių energetinė statyba“ kolektyvas šiais metais šventė savo veiklos 70-etį.

Nominacijos „Jaunas ir verslus“ apdovanojimas atiteko IĮ „Kompeksa“ vadovui Mindaugui Sargūnui. Ši 28-erių metų verslininko vadovaujama įmonė užsiima kompiuterinės įrangos prekyba ir priežiūra, teikia programavimo paslaugas.

Nominacijos „Už Anykščių verslo garsinimą“ laimėtoja buvo paskelbta UAB „Vaja Farm“, kuriai vadovauja Vygantas Šližys. Įmonė veikla – gyvulininkystė ekologinio ūkio sąlygomis. „Vaja Farm“ šiais metais Anykščių rajone buvo surengusi pirmąją Lietuvoje specializuotą mėsinės galvijininkystės parodą, pritraukusią per du tūkstančius dalyvių iš visos Lietuvos ir užsienio šalių.

Versliausios bendruomenės“ nominaciją pelnė Debeikių moterų veiklos centras. Bendruomenė, vadovaujama Dianos Smailienės, užsiima ne tik kultūrine veikla, bet ir gaivina vilnos apdirbimo tradicijas, net augina avis. Bendruomenės moterys savo megztus, iš vilnos veltus ir kitokius dirbinius parduoda mugėse, taip pat darbuojasi pagal užakymus.

Po verslininkų apdovanojimų nebuvo užmiršti ir teatralai – buvo paskelbtos Anykščiuose vykusio Profesionalių teatrų nacionalinės dramaturgijos festivalio „Pakeleivingi – 2016“ nominacijos ir jų laureatai. Anot Anykščių kultūros centro direktorės Dijanos Petrokaitės, šis festivalis jau tapo Anykščių krašto kultūros savastimi. Jis pritraukia žiūrovus ne tik iš Anykščių, bet ir iš viso Aukštaitijos regiono: Utenos, Molėtų, Ignalinos, Kupiškio. Festivalis turi ir tam tikrą misiją – skatinti profesionalius teatrus statyti spektaklius pagal lietuvių autorių kūrinius, puoselėti nacionalinę dramaturgiją.

Nominacijos „Ryškiausias festivalio spektaklis“ laureatu buvo pripažintas Vilniaus mažojo teatro spektaklis pagal Paulinos Pukytės knygą „Bedalis ir labdarys“ (režisierė Dalia Tuminaitė). „Ryškiausio festivalio aktorės“ nominaciją pelnė Šiaulių dramos teatro aktorė Inga Norkutė-Žvinienė už vaidmenį spektaklyje „Vardan tos“ pagal Petro Vaičiūno pjesę „Patriotai“ (režisierius Aidas Giniotis). „Ryškiausio festivalio aktoriaus“ nominacija atiteko Vilniaus mažojo teatro aktoriui Tomui Stirnai už vaidmenį spektaklyje „Bedalis ir labdarys“.

Renginio metu subtilios džiazo muzikos šventę dalyviams dovanojo džiazo vokalistė Raimonda Vaičiūtė su grupe „Ačiū kubu.“

img_0090

„Verslo žiburiai-2016“ ir teatrų festivalio „Pakeleivingi-2016“ nominacijų laureatai / Valdo Bačkulio nuotraukos

img_0064-copy img_0055-copy img_0050-copy img_0039-copy img_0043-copy img_0046-copy img_0035-copy img_0031-copy img_0024-copy

1774 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.