Home » Gallery » Verslas » Utenos verslo nominacijos – vežėjams, amatininkams, stomatologams

Utenos verslo nominacijos – vežėjams, amatininkams, stomatologams

Utenos verslo nominacijos – vežėjams, amatininkams, stomatologams

.

Kristina SAKAITĖ

Gruodžio pirmąją kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ vyko tradicinis metų renginys – Utenos verslo nominacijos 2016

Nominaciją už stabilumą versle gavo 23-ejus metus krovinių gabenimo ir pervežimo srityje dirbanti, sėkmingai išgyvenusi ekonominį sunkmetį, kuris šį verslo sektorių ypač sunkiai palietė, UAB „Autopervežimai“.

Sėkmingiausia kūrybinių industrijų atstove šiemet pripažinta „Taurapilio“ rezidentė, amatininkė, prekės ženklo „Bure Bure“ įkūrėja ir vystytoja Inga Samušienė. Ji jau 10 metų užsiima tradiciniu amatu – velia avalynę ir kitus vilnos gaminius. Jos sukurta avalynė iškeliauja į tolimiausiais pasaulio šalis: JAV, Australiją, Japoniją ir kt. Iš pajūrio kilusi verslininkė sakė, kad apsigyvenusi Utenos krašte rado daug galimybių kūrybinei savirealizacijai.

Verslios moters nominaciją gavo UAB „Immobilita“ ir jos direktorė Lolitai Trinkūnienei. Be pagrindinės veiklos – buhalterinės apskaitos mažoms ir vidutinėms įmonėms – bendrovė teikia grožio paslaugas. Neseniai verslininkė atidarė grožio ir SPA paslaugas teikiantį centrą „Tilia“.

Už naujų darbo vietų kūrimą kaimo vietovėje apdovanota A. Kavolio individuali įmonė. Medienos apdirbimo sektoriuje veikianti Audriaus Kavolio įmonė savo veiklą pradėjo 1991 m. Tuomet įmonėje dirbo vos keturi žmonės, plečiantis veiklai, darbuotojų skaičius beveik siekia 50.

Šiemet įmonė įsteigė dar keturias naujas darbo vietas. Audrius Kavolis atsiimdamas apdovanojimą sakė, kad verslą pradėjo elementariai: 1988 m. su kolega prekiavo turguose, tuo metu kūrėsi kooperatyvai. Vėliau, sukūrus įmonę, darbuotojų sparčiai daugėjo. „Ar toliau plėsimės? Jeigu bus gera valdžia, tikriausiai bandysim“, – juokavo verslininkas.

Saugiausia metų įmone pripažinta UAB „Alauša“. 2016 m. įmonė investavo į prevencines priemones, užtikrinančias saugumą personalui ir visuomenei.

Nominacija už mokslo ir verslo partnerystę skirta UAB „Profident“. Šios stomatologijos klinikos ir dantų technikos laboratorijos įkūrėjas bei vadovas – Utenos kolegijos dantų technologijų studijų absolventas Jaunius Mickus. Šiuo metu jo įkurta klinika bendradarbiauja su Utenos kolegija, studentai turi galimybę čia atlikti praktiką.

Nominantus sveikinęs Lietuvos darbdavių konfederacijos vadovas Danas Arlauskas pabrėžė, kad svarbiausi du dalykai stiprinant verslą: padidinti eksportą ir pritraukti investicijas. Taip pat spręsti klausimą, kaip savivaldai atiduoti darbo biržos funkcijas, žemės tvarkymo klausimus, kad jos pačios galėtų tartis su investuotojai. Viskas atrodo labai paprasta, taip tvarkosi visas pasaulis. Tačiau tam trūksta ne tik pavienių, bet visų verslininkų pritarimo, kad Vyriausybė būtų pasiruošusi rimtai spręsti šiuos klausimus“, – sakė Lietuvos darbdavių konfederacijos vadovas.

D. Arlauskas įteikė Lietuvos Vyriausybės vadovo Algirdo Butkevičiaus padėką už transporto verslo plėtojimą, naujų darbo vietų kūrimą UAB „Autopervežimai“ direktoriui Rimantui Pošiūnui. Verslininkui išsakyti ir vežėjų asociacijos „Linava“ sveikinimai.

R. Pošiūnas dėkodamas už įvertinimą pabrėžė niekada nelipęs kolegoms per galvas, visada stengęsis vykdyti pažadus. „Atėjau dirbti į Uteną 1986 m., o 1993 m. sukūriau savo verslą. Šiuo metu su manim dirba dar 8 žmonės, kuruos pažįstu jau daugiau kaip 30 metų. Vienas vairuotojas šiemet išėjo pensiją.

Visada kartoju, kad Lietuvoje yra kūrybingų, iniciatyvių verslininkų, ir norėčiau, kad tiek įstatymus priimanti valdžia, tiek tuos įstatymus vykdantys netrukdytų verslui. Jeigu nepadeda, tai bent jau netrukdytų dirbti“, – sakė UAB „Autopervežimai“ vadovas.

Utenos verslininkus sveikino Utenos r. savivaldybės meras Alvydas Katinas, Seimo narys Edmundas Pupinis, kun. Saulius Kalvaitis.

Renginį, kuriuo pagerbti per metus pasižymėję vietos verslininkai, organizavo VšĮ Utenos verslo informacijos centras.

dsc_2304

Verslo nominacijų laimėtojai, renginio svečiai / Kristinos Sakaitės nuotraukos

dsc_2297 dsc_2285 dsc_2272 dsc_2287 dsc_2259

dsc_2253

dsc_2216-copy

dsc_2220

dsc_2266

dsc_2278dsc_2219

dsc_2211 dsc_2208 dsc_2207 dsc_2203 dsc_2204 dsc_2202 dsc_2212 dsc_2200

dsc_2320

dsc_2198

1957 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.