Home » Gallery » Verslas » „Rašės“ prekybos centras lepina pirkėjus išskirtiniais gaminiais ir nuolaidomis

„Rašės“ prekybos centras lepina pirkėjus išskirtiniais gaminiais ir nuolaidomis

„Rašės“ prekybos centras lepina pirkėjus  išskirtiniais gaminiais ir nuolaidomis

.

.

Jonas Ragauskas

2001 metais atidarytas prekybos centras „Rašė“ per 15 metų subūrė didelį nuolatinių pirkėjų ratą. „Rašės, kaip ir kitų „Utenos prekybos“ parduotuvių lentynose – daug vietinių gamintojų produkcijos. Uteniškiai jau neįsivaizduoja „Rašės“ be kulinarijos skyriaus ir plataus čia esančių gaminių asortimento. „Skanu kaip namie“, – taip atsiliepia uteniškiai apie kulinarijos skyriaus šeimininkių pagamintas išskirtinio skonio mišraines, mėsos gaminius. Kadangi maistas gaminamas vietoje, jis visada šviežias. Erdviame prekybos centre – ne tik maisto produktai, bet ir indai, drabužiai, avalynė, kitos prekės – nuo tušinuko iki kavos virdulio. Patogus privažiavimas, erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, daugiatūkstantinis
prekių asortimentas, nuolaidos ir įvairūs žaidimai – mūsų kalbinti uteniškiai, iš aplinkinių kaimų ir net rajonų atvykstantys apsipirkti pašnekovai vardijo, kodėl būtent šis prekybos centras jiems yra patraukliausias Utenoje.

Bet prieš tai – pokalbis su „Rašės“ prekybos centro vedėja Vaida Bučinskaite, kuri dirba jame nuo pat įkūrimo pradžios.

Neseniai prekybos centras atšventė 15 metų jubiliejų, pažerdamas daug staigmenų pirkėjams. Tačiau šventės ateina ir praeina, o išlaikyti klientą galima tik užtikrinant geriausią gaminį ar paslaugą. Utenoje prekybos centrų nėra taip jau mažai. Kuo esate išskirtiniai? Ką pirkėjai „Rašėje“ labiausiai vertina?

Turbūt labiausiai pirkėjams pas mus patinka mėsos gaminiai – tiek šviežia mėsa, tiek kulinarijos gaminiai. Mūsų prekybos centre yra du gamybos barai: mėsos išpjaustymo ir kulinarijos. Mėsos išpjaustymo bare išpjaustoma tik lietuviška skerdiena, kurią mes atsivežame iš Anykščių rajono tris kartus per savaitę. Parduodame atvėsintą, bet neužšaldytą mėsą – tokia ji yra vertingiausia ir kokybiškiausia. Kadangi dažnai papildome savo gaminių asortimentą, galime užtikrinti pirkėjus, kad mūsų prekybos centre jie visada nusipirks šviežios, Aukštaitijos krašte išaugintos mėsytės ir iš jos pagamintų kulinarijos gaminių – daugybės rūšių vyniotinių, salotų, mišrainių.

Kuo ypatingi jūsų kulinarijos gaminiai?

Kaip jau minėjau, jie gaminami mūsų kulinarijos bare iš tos pačios šviežiai išpjaustytos mėsos. Mėsos vyniotiniai pas mus ruošiami pagal senuosius, tradicinius lietuvių kulinarijos receptus. Nenaudojame jokių sintetinių priedų, prieskoniai – tik druska, pipirai ir česnakas. Mėsos ir kulinarijos sritis – mūsų prekybos centro pasididžiavimas. Kadangi kulinarijos gaminiai ruošiami mūsų pačių gamybos bare, jie niekada neužsiguli prekybos salėje, nuolat keičiami šviežiais.

Ar dažnai pas jus būna rengiamos pardavimo akcijos, taikomo nuolaidos?

Mūsų prekybos centre tam tikram prekių asortimentui visada taikomos savaitinės akcijos ir, žinoma, savaitgalio nuolaidos. Taip pat stengiamės pirkėjams pasiūlyti kiek kitokį asortimentą negu kiti prekybos centrai, prekiauti Utenos krašto tiekėjų produkcija. Mums labai malonu, kad turime ištikimus savo pirkėjus, ir visada laukiame ir jų pasiūlymų bei pageidavimų.

Kokias išskirtumėte ne maisto prekes, kurios turi didesnę paklausą tarp pirkėjų?

Gerą paklausą turi pas mus pardavinėjami drabužiai, avalynė. Mūsų vadybininkai šias prekes atsiveža patys iš Lenkijos, todėl pirkėjams galime pasiūlyti konkurencingą kainą.

Kokią jūsų prekybos centro prekę galėtumėte pavadinti sezono preke?

Vasaros sezono laiku parduodame labai daug mūsų kulinarijos bare kepimui paruoštų šašlykų. Savaitgaliais jų išperka po kelis šimtus kilogramų. Kadangi Utena – ežerų kraštas, užsuka daug pravažiuojančių iš kitų miestų – poilsiautojų, atostogautojų – ir vis teiraujasi, kur čia tie skanieji „Rašės“ šašlykai.

Ar didelis „Rašės“ prekybos centro darbuotojų kolektyvas?

Visas mūsų darbuotojų personalas – 75 žmonės, ir kai kurie iš jų dirba nuo pat prekybos centro atidarymo pradžios. Nė kiek neperdėdama drąsiai sakau, kad tai pats šauniausias kolektyvas visoje Utenoje.

Ačiū už pokalbį.

Pakalbinome ir keletą prekybos centro „Rašė“ pirkėjų.

Prekes besirenkanti moteris prisistatė esanti Onutė ir paaiškino, kad su vyru apsipirkti čia atvažiavusi iš Vyžuonų. Jos vežimėlyje – rūkytos dešros, dešrelės, įvairūs mėsos gaminiai.

Paklausta, kodėl renkasi būtent šį prekybos centrą, vyžuoniškė pasakoja, kad jos šeima dažnai čia apsiperka ir jau daug metų. „Nors mes ne miesto gyventojai, bet labai džiaugiamės, kad galime apsipirkti šiame prekybos centre, nes produktai čia visada švieži, prekės neužsistovi. Didelis ir mėsos, ir žuvies pasirinkimas, pardavimo akcijų daug, mes viską čia perkame. Ir pardavėjos labai malonios, puikiai aptarnauja. „Rašė“ – jau seniai mūsų pasirinkta kaip tradicinė, klasikinė parduotuvė“, – sakė moteris.

Iš prekybos centro pirkiniais nešina Janina antrino anksčiau kalbintai vyžuoniškei.

Esu pensininkė, turiu daug laiko, todėl galiu neskubėdama apžiūrėti visas prekes. Perku produktų ir ruošiu pietus iš darbo atskubantiems dukrai ir žentui. Čia visada randu vaisių, daržovių, perku lietuviškų obuolių, sezono metu – pomidorų, svogūnų laiškų, visokių kitų daržovių. Mėsos gaminių pasirinkimas didelis – tai kartais sunku ir apsispręsti, bet dukra vis prašo nupirkti vyniotinio su grybais, – juokiasi uteniškė ir priduria: – Kai reikia rimčiau apsipirkti, tai neinu į mažesnes krautuvėles, renkuosi „Rašę“.

Per pietus į prekybos centrą atskubėjęs Giedrius sako, kad vienas didesnių šio prekybos centro privalumų yra tai, kad jame veikia daug kasų, todėl nereikia ilgai laukti eilėje. Tiek prekybos salės darbuotojos, tiek kasininkės labai maloniai aptarnauja, pataria, šypsosi.

Prekybos centre skirtingiems produktams taikomos akcijos – tiek savaitgaliais, tiek vidury savaitės, todėl stengiuosi į „Rašę“ užsukti kuo dažniau. Savaitgaliais mes atvažiuojame su visa šeima didžiajam savaitiniam apsipirkimui. Prekės išdėstytos patogiai, nereikia klaidžioti po salę. Manau, todėl per 15 metų savo krašto – Utenos – gamintojus palaikantis ir populiarinantis prekybos centras užsitikrino stabilumą ir subūrė didelį ratą nuolatinių klientų“, – įsitikinęs jaunas vyras.

Uteniškė Dalia tvirtina beveik neįsivaizduojanti savo gyvenimo be erdvaus „Rašės“ prekybos centro.

Kaip ir anksčiau kalbintos pašnekovės, ji dažniausiai čia perka šviežius mėsos produktus, nes tai galbūt vienintelė parduotuvė Utenoje, kur toks didelis mėsos pasirinkimas. „Perkame ir vietoje pagamintų vyniotinių: kiaulienos su slyvomis, vištienos, kepenų margučio, kulniukų, taip pat šviežių dešrelių.

Kai organizavome šeimos šventę, konditerijos skyriuje užsisakėme mišrainės, salotų. Jos labai skanios ir atrodo, lyg būtų pagamintos močiutės. Mišraines atsiėmėme mums paskirtą dieną ir valandą, todėl žinojau, kad jos tikrai šviežios. Turėdama dvi laisvas dienas per savaitę, dideliam būriui žmonių tokio kiekio maisto neparuoši, net jeigu ir moki gaminti, todėl labai džiaugiamės, kad tokia paslauga – išankstiniai užsakymai – teikiami parduotuvėje. Kai užsakinėjome salotas krikštynoms, kulinarės mums patarė, kurios labiau tinka šiai progai, kurias ilgiau galima išlaikyti, net teiravosi, kiek žmonių bus, ir patarė, kokio kiekio reikia tų salotų.

Pastebėjau, kad čia labai rūpinamasi pirkėjais, o kartą vedėja patikino: mums užsakovai yra šventas reikalas.

Dar vienas patogumas, kad skubėdamas į šventę, gali tame pačiame prekybos centre nusipirkti ir gėlių – labai patogu, kai viskas yra po vienu stogu.

Parduotuvei didelis privalumas – patogus privažiavimas, didelė automobilių stovėjimo aikštelė, todėl net po darbo, kai daugiau žmonių, randu vietos pasistatyti automobilį“, – pasakoja uteniškė Dalia.

img_0017

Prekybos centro „Rašė“ kolektyvas / Autoriaus nuotraukos

img_0018 img_0040 img_0021 img_0022 img_0023 img_0024 img_0025 img_0026 img_0028 img_0031 img_0037

2134 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.