Home » Gallery » Pramogos » Netradicinių eglučių konkurse dominavo makaronai

Netradicinių eglučių konkurse dominavo makaronai

Netradicinių eglučių konkurse dominavo makaronai

.

Greta RUŠĖNAITĖ

Dažnas mūsų esame įpratęs prie tradicinių eglučių ir jų puošimo. Taip pat daugelis neįsivaizduoja savo didžiųjų metų švenčių be gyvos eglutės. Tačiau ar kada nors pagalvojote, kad šventų Kalėdų simbolis – eglė – gali būti kitokia?

Gruodžio 19–22 dienomis,prekybos centre „Aušra“ vyko netradicinių eglučių konkursas-paroda. Idėjos iniciatorė dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė, Utenos kolegijos dėstytoja. Norėdamas sudalyvauti kiekvienas turėjo sukurti po netradicinę, t. y. iš neįprastų priemonių, eglutę ir ją pristatyti į parodą. Konkurse dalyvavo net 23 autoriai, pagaminę 27 eglutes. Dominavo pagamintos iš makaronų. Kitos eglutės buvo pagamintos iš medžio, laikraščių, sušių, rutulių ir net ranka parašytų palinkėjimų. Kiekvieną parodos dieną buvo galima balsuoti ir reitinguoti eglutes pagal 6 nominacijas.

Gruodžio 9-ąją dieną įvyko rezultatų aptarimas ir nominacijų paskelbimas. Čia susirinko eglučių autoriai, kurie buvo apdovanoti specialiais prizais.

Paskelbtos nominacijos ir nugalėjusieji:

Kalėdiškiausia eglutė – autoriai: socialinė grupė Bendramintės, idėjos autorė Gražina Prieditė, idėjos pagrindiniai įgyvendintojai Danutė Indrašienė, Vida Jackevičiūtė, skulptorius Eglūnas Židonis. Tai Linkėjimų eglutė. Linkėjimus rašė visi, kas vienaip ar kitaip yra susiję su Utenos kraštu, gyvenantys Lietuvoje ir užsienyje. Šios eglutės autoriams specialų prizą įsteigė ir Utenos turizmo ir informacijos centras už tokį nuostabų bendruomenės suvienijimą.

Meniškiausia eglutė: autorė – Utenos kolegijos absolventė, žinoma menininkė Edita Kušleikienė, prizą įsteigė parduotuvė Cascada.

Linksmiausia eglutė: – autorė Utenos kolegijos dėstytoja Vaiva Lašienė, prizą įsteigė kino namai Taurapilis.

Spalvingiausia eglutė: autorė – Utenos kolegijos absolventė, žinoma menininkė Justina Kulbačiauskaitė-Žebelienė, prizą įsteigė picerija „Čili Pica“.

Originaliausia eglutė: autoriai – Vaikutėnų krašto bendruomenė, prizą įsteigė parduotuvė TAKKO FASHION.

Žiemiškiausia eglutė: autoriai – Vaikutėnų krašto bendruomenė, prizą įsteigė restoranas „Burgundija“.

Kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas padėka, o laimėjusieji nominacijose gavo diplomus ir specialias rėmėjų dovanas. Parodą dar galima aplankyti iki Naujųjų metų. Ją rasite pirmąjame prekybos centro Aušra aukšte. Sekite ant grindų priklijuotais eglučių lipdukais, kurie nuves iki parodos!

img_3307_edited

Austėjos Rušėnaitės nuotraukos

img_3308_edited img_3316_edited

img_3325_edited

img_3333_edited

img_3327_edited

img_3326_editedimg_3350_edited img_3465_edited img_3471_edited

1847 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.