Home » Nelaimės » Žvarbų šeštadienį degė trijų butų namas 

Žvarbų šeštadienį degė trijų butų namas 

Žvarbų šeštadienį degė trijų butų namas 

.

 

Šeštadienio rytą, 06.10 val. spaudžiant smarkiam šalčiui ir termometro stulpelio rodyklei rodant minusinę 26 laipsnių šalčio temperatūrą, Bendrasis pagalbos centras pranešė, kad Utenos mieste Sėlių gatvėje dega lauko virtuvė.

Atvykus Utenos APGV budinčios pamainos ugniagesiams gelbėtojams paaiškėjo, kad atvira liepsna dega trijų butų, medinis vieno aukšto namas su mansarda. Gelbėtojai per vieno buto langą iškėlė ir išgelbėjo 88-erių vyriškį, kurį dėl galimo apsinuodijimo smalkėmis perdavė atvykusiems greitosios pagalbos medikams. Gaisro metu sudegė ir buvo išardyta apie 100 m² stogo dangos. Sudegė vieno buto kambarys ir virtuvė. Gaisro priežastis – elektros instaliacijos laidų trumpasis jungimasis.

09.16 val. gautas pranešimas, kad Molėtų mieste Šilo gatvėje dega namas. Atvykus Molėtų PGT ugniagesiams gelbėtojams, iš dviejų aukštų mūrinio namo palėpės veržėsi dūmai. Palėpėje degė 3m² ant perdengimo supiltų spalių. Labiausiai tikėtina gaisro priežastis – nuo neteisingai įrengto dūmtraukio užsidegę spaliai.

Utenos apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

1135 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.