Home » Gallery » Aktualijos » Kaimo gyventojus aptarnaus modernūs „Ateities laiškininkai“

Kaimo gyventojus aptarnaus modernūs „Ateities laiškininkai“

Kaimo gyventojus aptarnaus modernūs „Ateities laiškininkai“

.

Nuo pavasario kaimo gyventojams visos Lietuvos pašto paslaugos bus teikiamos ir namuose. Mobilūs Ateities laiškininkai neaplenks net atokiausių Utenos rajono savivaldybės kaimų.
Šiandien Lietuvos pašto teikiamos paslaugos turi tapti prieinamesnės kaimų gyventojams, siekiant, kad bendrovė šalies regionuose, ypač kaimiškose vietovėse, kur itin sparčiai prastėja demografinė situacija, dirbtų efektyviai ir pateisintų klientų lūkesčius. „Siūlome modernų ir šiuolaikišką pašto paslaugų teikimo būdą – „Ateities laiškininko“ koncepciją. Tai leis pašto paslaugas padaryti kur kas prieinamesnes, nes telefonu iškviesti Ateities laiškininkai pasieks kiekvieno namus“, – teigė Lietuvos pašto Panevėžio regiono vadovas Aidas Baltrušaitis.

Lietuvos pašto Panevėžio regiono vadovas naująją pašto paslaugų teikimo koncepciją šiandien, gruodžio 9 d., pristatė Utenos rajono seniūnijų seniūnams ir savivaldybės administracijos specialistams. Aidas Baltrušaitis pažymėjo, kad mobilūs Ateities laiškininkai taps integralia pašto infrastruktūros dalimi. Utenos rajono savivaldybės kaimiškų seniūnijų gyventojams atsiras daugiau galimybių pasinaudoti Lietuvos pašto teikiamomis paslaugomis. Gyventojai išsiųsti laišką ar siuntinį, susimokėti mokesčius, užsisakyti spaudos leidinio prenumeratą ar įsigyti įprastai pašte parduodamų prekių galės mobiliuose Ateities laiškininkų paštuose, kurie įsikurs ir reguliariai numatytu laiku klientus aptarnaus nustatytose vietose. Taip pat papildomai visas pašto ir finansines paslaugas Ateities laiškininkai galės suteikti kliento namuose ar kitoje gyventojams patogioje vietoje. Tuo tarpu pašto korespondencijos siuntų ir prenumeruojamų spaudos leidinių pristatymas, pensijų ir socialinių išmokų išnešiojimas į namus vyks įprastai.
Galimybę į namus išsikviesti Ateities laiškininką turės dabartinių Daugailių, Kuktiškių, Leliūnų, Saldutiškio, Sudeikių, Tauragnų, Vaikutėnų, Vyžuonų ir Utenos kilnojamojo pašto aptarnaujami gyventojai. „Nuo šiol į Jūsų duris laiškininkas pasibels ne tik tuomet, kai ateis į namus pristatyti laišką, pensiją ar spaudos leidinį, bet ir tuomet, kai Jums prireiks jo teikiamų paslaugų. Tai bus ypač patogu atokiau kaime gyvenantiems, fizinę negalią turintiems ar vyresniems žmonėms, kuriems dažnai sudėtinga be artimųjų pagalbos pasiekti artimiausią paštą“, – kalbėjo A. Baltrušaitis. Laiškininko iškvietimas į namus gyventojams nieko nekainuos.
Moderniais ir šiuolaikiškais Ateities laiškininkais, kurie dirbs pagal naujojo Lietuvos pašto klientų aptarnavimo standarto reikalavimus, galės tapti dabartiniai kaimuose dirbantys paštų darbuotojai. Visoje šalyje diegiama „Ateities laiškininko“ koncepcija leis pagerinti darbo sąlygas laiškininkams. Keičiantis laiškininkų darbo pobūdžiui bus didinamas darbuotojų atlygimas, taip pat pagerės darbuotojų socialinės garantijos. Laiškininkai bus aprūpinti išmaniąją įranga, palengvinsiančia atlikti kasdienes pašto ar finansines operacijas. „Darbuotojams sudarysime galimybes tobulėti, stiprinti savo kompetenciją ir kvalifikaciją. Tikimės, kad bus sustiprintas laiškininko profesijos prestižas“, – pažymėjo A. Baltrušaitis.
Detali informacija apie Ateities laiškininkų pradedamas teikti paslaugas gyventojams bus iš anksto pranešama per žiniasklaidą, bendruomenes ir kitomis informavimo priemonėmis.

AB „Lietuvos paštas“ ir Utenos rajono savivaldybės administracijos informacija

2217 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments 8 komentarai

 1. Gražina parašė:

  Sveiki
  Atrodo labai viskas gražu bet taip nėra ir bus dar blogiau.Pirkit ne plančėtes o arklius,kad pasiektumėt atokiausius kaimus.Ar jau išbandėt interneto ryšį,telefonai tai nevisur veikia.

  • Anonimas parašė:

   Normuotojos sededamos prie kompo nutarė ir padare…realybė kur kas liūdnesnė.Ar iš pašto vadovų buvo kas nors regiono pašte?ar matė darbo sąlygas? Kodėl nieks nekalba kad bus panaikinta virš 300 paštų kaimuose?Darbas lieka o patalpos naikinamos..Kur darbų sauga?kur profsąjunga?

 2. vanda parašė:

  nemanau kad bus geriau , nes niekas nebendrauja su kaimo laiškininkais , tad nežino kaip vyksta darbai kaime išviso…

 3. Anonimas parašė:

  Anonimas
  Brangieji ,viskas numesta iš viršaus.Normuotojai darbą atlieka kompiuteriu ne natūroj.Nepažiūri kokiais keliais važiuojam.O ir dabar aplankom visus kurie paskambina.Taip ,kad čia ne naujovė.Gal jie įsivaizduoja ,kad padarys stebuklus.Taip,uždarys paštus,atleis darbuotojus,dar daugiau bedarbių bus.Tik valdžia apie tai viešai nekalba.

  • ANO parašė:

   tikra tiesa, kas nori tas paskambina. Ir dabar atliekam n darbu…. o alga? Paguodos prizas… Apie masinas niekas nekalba,kiek galima uz aciu drozt.

 4. Danute parašė:

  Tikrai,labai noretusi,kad bent vienas valdzios atstovas pamegintu ,savo automobiliu,kaimo keliais,padirbeti bent viena diena laiskininku ir atlikti darba tinkamai..ateities laiskininkai..,uzims kaimo pastu virsininku atliekama darba,kiek is ju tai sugebes daryti,pastai bus uzdaryti… .Panasu i kolukiu griovima,be atsakomybes uz darbuotoju isgyvenima ateity,kiek dar zmoniu liks be darbo..,nors ir taip dantis sukande dirbo uz centus,nes etatai sumazinti iki…

 5. Anonimas parašė:

  Taip brangūs seimo nariai atkreipkit dėmesį kaip yra daroma ir meluojama žmonėms.Tikrai paštai uždarinėjami.Laiškininkų etatai dar mažinami.Ir tai vadinama ateities laiškininku.

 6. anonimas R parašė:

  Ateities laiškininkas konsepcija Lietuvos paštui 1ml.eurų investicija Islandijos pav.o kaip Lietuvos pašto vadovai tuose kaimuose sumažino patys darbo val.iki 2-3val per dieną krūvis darbo kaip ir 6val .Nesamonė visi tai mato.bet griauti lengviau bedarbių gretos dides bet savo etatus saugo argi tokia investicijai 300 uždarytų paštų kai milijonas saujoj kažka reiškia gerb.ponai L Pašto vadovai.Nenorėkit tapti tų atleidžiamujų vietoj Jus.Tepadeda Jums Dievas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.