Home » Sportas » M. Samsono ir M. Varžos ekipažas žiemos ralyje liko trečias

M. Samsono ir M. Varžos ekipažas žiemos ralyje liko trečias

.

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį Utenos ir Molėtų apylinkėse varžėsi 2017 m. „Halls Winter Rally“ dalyviai.

Prie starto linijos šiemet stojo beveik 40 ekipažų iš keturių valstybių: Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Čekijos. Tarp jų – Europos ralio čempionatų prizininkai ir geriausi Lietuvos ralio meistrai.

Ralyje startavo net keturi R5 klasės automobiliai. Iki šiol jokiame Lietuvos ralio čempionate nebuvo tiek tokio pasaulinio kalibro technikos.

Po pertraukos Lietuvos ralyje R5 klasės automobiliu „Škoda Fabia” startavusiam Europos čempionato prizininkui Dominykui Butvilui su šturmanu Renatu Vaitkevičiumi šios lenktynės buvo pergalingos – jis tapo absoliučiu 2017 m. „ Halls Winter Rally” nugalėtoju. Ekipažas taip pat laimėjo pirmąjį Lietuvos ralio čempionato etapą. Beveik visuose greičio ruožuose, kurių buvo 12, jie buvo tarp lyderių.

Antrąją vietą absoliučioje įskaitoje užėmė Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu, važiavę „Mitsubishi Lancer Evo IX”.

Trečiąją vietą absoliučioje „Halls Winter Rally” įskaitoje užėmė uteniškis Martynas Samsonas su Mindaugu Varža. Ilgą laiką važiavę antroje pozicijoje, jie suklydo dešimtajame „Toyota C-HR” greičio ruože, tai kainavo keliasdešimt sekundžių.