Home » Gallery » Švietimas » Įteikti diplomai 54 Utenos kolegijos parengtiems slaugytojams

Įteikti diplomai 54 Utenos kolegijos parengtiems slaugytojams

Įteikti diplomai 54 Utenos kolegijos parengtiems slaugytojams

 

 

Vasario 9 d. Utenos kolegijoje įvyko iškilmingas posėdis – diplomų įteikimo šventė Bendrosios praktikos slaugos studijų programos absolventams.

Šiais metais Utenos kolegijoje Slaugos profesinio bakalauro laipsnį ir bendrosios praktikos slaugytojo kvalifikaciją įgijo 54 absolventai. Diplomą su pagyrimu gavo absolventė Aušra Mameniškienė.

Absolventus pasveikinęs kolegijos direktorius prof. dr. Gintautas Bužinskas jiems palinkėjo būti vertiems pasirinktos specialybės ir drąsiai priimti visus profesinius ir gyvenimo iššūkius. Utenos r. savivaldybės meras, Utenos kolegijos tarybos narys Alvydas Katinas priminė, kad  slaugytojui žmogiškosios savybės – gerumas, atjauta, meilė – ypač svarbios. ,,Saugokite save ir savo gyvenimus, kad galėtumėte padėti kitiems,“ – linkėjo absolventams meras.

16700260_1322258801151323_4657659815623022657_o1

,,Slaugytojas – tai paciento akys, rankos ir širdis“, – sakė Sveikatos priežiūros ir reabilitacijos katedros vedėja Zita Zajančkauskienė, linkėdama jauniesiems slaugytojams sveikatos, kantrybės ir gerumo atsakingoje profesinėje veikloje. Nuoširdžiais žodžiais į gyvenimą palydėjo grupių kuratorės Vida Bartašiūnienė ir Loreta Dalmontienė. Bendrosios praktikos slaugos studijų komiteto pirmininkė Danguolė Šakalytė, pasidžiaugusi prasmingu buvimu kartu, paskatino absolventus gyvenime visada išlikti savimi ir saugoti savo unikalumą.

Muzikinę dovaną šventės dalyviams skyrė Erasmus+ studentė iš Stavropolio Viktorija Dumenko.

Už suteiktas profesines žinias, sudarytas studijų sąlygas bei dalintą gyvenimiškąją išmintį absolventai padėkojo kolegijos ir fakulteto administracijai, dėstytojams ir kitiems darbuotojams. Savo pasiryžimą dirbti dėl žmonių sveikatos, laikytis etiškumo, užuojautos ir kitų žmogiškųjų vertybių jie patvirtino duodami Slaugytojo priesaiką.

Parengė Ramutė Kavoliūnienė 

1536 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.