Home » Sportas » „Giedra“ išvykoje sutriuškino zarasiškius ir „Juventus“ krepšinio lygos III etapo varžybose pasiekė pirmąją pergalę

Vasario 20-ąją komandos ir jų sirgaliai rinkosi Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos sporto salėje, kur vyko „Juventus“ krepšinio lygos III etapo rungtynės. Šeimininkų „Ąžuolo“ komanda (0-1) priėmė  Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos „Giedros“ (1-1) krepšininkus. Po ne itin sunkių rungtynių pergalę rezultatu 61:100 (4:26, 13:23, 14:23, 20:28) iškovojo svečiai.

Nuo pirmųjų minučių sėkmingai tiek puolime, tiek gynyboje žaidę svečiai iš Molėtų rajono dominavo rungtynėse ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo rezultatu 4:26.

Antrajame kėlinyje scenarijus nesikeitė – svečiai ir toliau demonstravo kokybiškesnį krepšinį ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo 32 taškų persvarą – 17:49.

Antroje rungtynių dalyje aikštės šeimininkai priartėti ir į rungtynes įnešti bent kažkiek intrigos nesugebėjo – svečiai ir toliau didino atotrūkį. Prieš lemiamą ketvirtį Zarasų „Ąžuolas“ turėjo 31 taško deficitą  – 41:72.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Paskutiniajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepakito – Giedraičių komanda sugebėjo dar kiek padidinti pranašumą ir šventė pirmąją pergalę III „Juventus“ krepšinio lygos etape.

„Giedros“ ir „Ąžuolo“ krepšininkai turės laiko atsipūsti. Molėtų rajono atstovai kovo 2-ąją namuose priims svečius iš Vidiškių, Zarasų krepšininkai kovo 3-ąją vyks į Anykščius, kur susitiks su vietos „Imam viršų“.

„Ąžuolas“: Arūnas Kochanka 15, Alanas Šablinskas 14, Gytis Račkauskas ir Aivaras Šakalys po 11, Armandas Knezys 5, Deividas Putickis 4, Aleksandras Prokofjevas 1.

„Giedra“: Lukas Jasulis 31, Edvinas Čaikauskas 30, Juozas Jakutis 20, Daumantas Maišelis 11, Kazimieras Kozlovskis 4, Sigitas Kildišius ir Deividas Minkevičius po 2.