Home » Gallery » Aktualijos » Giedraičių ugniagesiams – modernus automobilis

Giedraičių ugniagesiams – modernus automobilis

Giedraičių ugniagesiams – modernus automobilis

.

Vasario 17 d. Giedraičiuose surengtas Molėtų rajono ugniagesių tarnybos darbuotojų susirinkimas, kuriame dalyvavo Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, Molėtų PGT  Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Robertas Kulikauskas, rajono ugniagesių tarnybos direktorius Linas Dirma, jo vadovaujamos ugniagesių tarnybos padalinių atstovai iš viso rajono.

Prieš pradedant susirinkimą įvyko gaisrinio automobilio perdavimas Giedraičių ugniagesių komandai ir jo galimybių demonstravimas gausiai susirinkusiems kolegoms.

Susirinkimą pradėjęs Molėtų PGT atsovas R. Kulikauskas kalbėjo apie gaisrus, jų skaičių, gelbėjimo darbus, o ugniagesių tarnybos direktorius Linas Dirma pristatė praėjusių metų tarnybos veiklą, įvardijo problemas ir laukiančius iššūkius šių metų veikloje. Molėtų rajono savivaldybės meras savo kalboje džiaugėsi stipriais gelbėjimo tarnybų vadovais, atsakingomis ugniagesių komandomis, gerais jų veiklos rezultatais, moderniu gaisriniu automobiliu kaimiškose vietovėse, kuris šį kartą buvo paskirtas Giedraičių ugniagesių komandai, linkėjo sveikatos ir sėkmės suteikiant pagalbą žmonėms ir savo padėką už už ilgametį, sąžiningą ir atsakingą darbą, susietą su rizikomis ir pavojais pažabojant ugnį, saugojant ir gelbėjant žmonių gyvybes, gamtą, namus ir kiekvieno mūsų ramybę įteikė Molėtų rajono ugniagesių tarnybos Giedraičių ugniagesių komandos ugniagesiui – gebėtojui Jonui Dobilui.

 

Parengė Violeta Žalalienė

 

auto

1138 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.