Home » Gallery » Švietimas » Utenos kolegijoje daugėja studentų iš užsienio

Utenos kolegijoje daugėja studentų iš užsienio

Utenos kolegijoje daugėja studentų iš užsienio

Vasario pabaigoje į Utenos kolegijos studentų gretas įsiliejo 10 naujų studentų, atvykusių iš Indijos ir Bangladešo. Artimiausiu metu prie jų prisijungs dar 6 šių šalių studentai.

Jaunuoliai iš Indijos ir Bangladešo pasirinko technologijos mokslų srities ir socialinių mokslų srities studijas:  6 nusprendė studijuoti informacinių sistemų inžineriją, 8 – tarptautinę jungtinę svetingumo vadybos studijų programą, 2 – verslo vadybą.

Iš viso šiuo metu kolegijoje mokosi 70 studentų iš įvairių užsienio šalių. Iš jų – 40 Turkijos, Latvijos, Makedonijos, Rusijos studentų į kolegiją atvyko pagal Erasmus+ mainų programą studijoms ir praktikai. Jie studijuoja bendrosios praktikos slaugą, socialinį darbą, aplinkos apsaugos inžineriją, informacinių sistemų inžineriją, elektros energetiką, verslo vadybą bei svetingumo vadybą.

Bruhan Toruk ir Yusel Yavuz iš Turkijos pagal Erasmus+ programą kolegijoje studijavo elektros energetiką.

30 studentų iš Indijos, Bangladešo, Latvijos, Nepalo ir Nigerijos pasirinko studijuoti visą studijų programos kursą Utenos kolegijoje. Juos sudomino informacinių sistemų inžinerijos, verslo vadybos, svetingumo vadybos, teisės, socialinio darbo ir bendrosios praktikos slaugos studijos.

Kolegijoje studijuojantys jaunuoliai iš užsienio valstybių tikisi įgyti naujos patirties, geriau pažinti pasaulį ir atrasti naujų galimybių. Kitų kultūrų ir šalių pažinimas, bendroji tarpkultūrinė kompetencija labai svarbi ir lietuvių studentams ir yra neatsiejama akademinės bendruomenės gyvenimo dalis.

 

Utenos kolegijos informacija

771 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.