Home » Gallery » Aktualijos » Išeidamas anapilin padovanojo plakančią širdį

Išeidamas anapilin padovanojo plakančią širdį

Išeidamas anapilin padovanojo plakančią širdį

.

Elvyra SABALYTĖ

Išlakų lyg ąžuolą 49 metų Kęstutį Repečką pernai rugpjūtyje pakirto staigi mirtis. Po mėnesio sulaukti savo penkiasdešimtojo jubiliejaus Kęstučiui nebebuvo lemta. Saldutiškyje gyvenęs vyras jautė, kad gyvybė ir mirtis visada vaikšto greta, todėl iš anksto buvo pareiškęs valią po mirties paaukoti savo organus tiems, kuriuos su gyvenimu tesieja plonas gyvybės siūlas. Kęstutis žinojo, kad vienas žmogus, palikdamas šį pasaulį, gali išgelbėti net 7 žmonių gyvybes.

Vyras nujautė artėjančią mirtį

2016 metų rugpjūčio 6-ąją, kai Saldutiškyje buvo švenčiama kraštiečių šventė, Kęstutis išsirengė į parduotuvę. Linksmai nusiteikęs vyras išeidamas iš namų savo antrajai pusei Astai Žalalienei pasakė: „Tuoj grįšiu, Astut.“ Tai buvo paskutiniai jo mylimai moteriai ištarti žodžiai.

Išėjęs iš parduotuvės K. Repečka du kartus pargriuvo ant žemės, bet pasikėlė ir nuėjo tolyn. Paėjėjęs jis vėl griuvo, ir daugiau nebesikėlė. Kaip mūsuose įprasta, žmonės galėjo pamanyti, kad vyras yra išgėręs. Jį gulintį ant žemės matė senyvo amžiaus moteris, tačiau nesumojo kam nors apie tai pranešti. „Kol sužinojau apie nelaimę, prabėgo maždaug valanda laiko, gal dar būtų pavykę jį išgelbėti? – sielojosi mylimo žmogaus netekusi Asta. – Kęstutį ištiko stiprus insultas.“

K. Repečka sirgo epilepsija, jį kamavo aukštas kraujospūdis, tačiau kaip ir daugelis vyrų per daug savo sveikata nesirūpino, kraujospūdį mažinančius vaistus gerdavo nereguliariai. Invalidumą turėjęs vyras likus mėnesiui iki mirties nuolat kalbėdavo, kad ilgai negyvens, sielojosi, kad nespės užauginti mažiausios dukters.

Visą straipsnį skaitykite šeštadienio, balandžio 15 d. „ Utenos apskrities žiniose“

donoras-1 donoras-2

Autorės nuotraukos

1123 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.