Home » Nelaimės » Ugniagesiai išgelbėjo arklį

Ugniagesiai išgelbėjo arklį

Ugniagesiai išgelbėjo arklį

.

Jonas PETRONIS

Praėjusį antradienį, jau po darbo dienos Bendrosios pagalbos centras gavo pranešimą, kad Zarasuose, Kauno gatvėje, reikia gelbėti arklį.

Pasirodo arklys įkrito į betoninį kanalizacijos šulinį. Šis šulinys buvo apdengtas lentomis, per ilgą laiką apaugo stora velėna. Niekas ir nežinojo, kad po žeme tyko tokie spąstai, pavojingi ne tik gyvuliui, bet ir žmogui.

Šulinio gylis, į kurį įkrito arklys – apie du metrus. Arklys įsirėmė priekinėmis kojomis į žemę, tačiau pakilti nesugebėjo. Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai pateko į neįprastą situaciją. Apsunkino gelbėjimo darbus ir tai, kad šulinys siauras, neįmanoma buvo prie gyvulio prieiti.

Gelbėtojai gyvulį traukė su gaisrinėmis žarnomis. Į pagalbą atskubėjo zarasietis Valdas Bartaševičius. Jis traktoriumi ardė apleistą betoninį šulinį ir pagaliau arklys buvo išgelbėtas.

Zarasietė Valentina Mazurienė dėkojo Bendrajam pagalbos centrui, ugniagesiams gelbėtojams už operatyvų, sklandų darbą. Į pagalbą atskubėjo ir daug kaimynų.

1221 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.