Home » Sportas » Festivalio „Aktyvi šeima 2017“ dalyvių neišgąsdino pavasarinis lietus

Festivalio „Aktyvi šeima 2017“ dalyvių neišgąsdino pavasarinis lietus

Festivalio „Aktyvi šeima 2017“ dalyvių neišgąsdino pavasarinis lietus

.

Daiva ČEPĖNIENĖ

Gegužės 15 dienos popietę uteniškiai vaikai kartu su savo tėveliais, broliais, seserimis, draugais ir mokytojais rinkosi į „Utenio“ stadioną. Čia vyko festivalis „Aktyvi šeima 2017“. Prieš renginį prapliupęs pavasarinis lietus gal kiek išgąsdino besiruošiančius į festivalį, tad į šventę susirinko tik patys aktyviausi uteniškiai. „Aktyvi šeima 2017“ festivalyje dalyvavo Utenos vaikų lopšelio- darželio „Voveraitė, „Saulutė“, „Želmenėlis“, „Šaltinėlis“, „Gandrelis“, „Pasaka“, Utenos darželio- mokyklos „Eglutė“ mažieji, energingieji mokinukai. Festivalis prasidėjo tradicine šventine eisena, kurios dalyvius, kad nenukryptų nuo trasos, vedė linksmasis personažas. Apėję „garbės“ ratą, šventės dalyviai mažųjų „Šaltinėlio“ šokėjų buvo pakvieti bendram jungtiniam šokiui.

img_0031

Renginio dalyviai / Daivos Čepėnienės nuotraukos

Pakalbintas festivalyje dalyvavęs tėtis Vitalijus Usovas sakė, kad su žmona Svajūne, sūnumis Albertu ir Motiejumi dalyvauja šiame renginyje jau antrus metus. „Toks renginys labai reikalingas. Tai skatina žmones gal bent šiek tiek pajudėti. Ir šiaip visi masiniai renginiai, kurie skirti sveikatinimui yra teigiamas dalykas“, – sakė dviejų berniukų tėtis. Festivalį atidarė Utenos futbolo klubo „Utenis“ treneris Aurimas Meidus. Futbolininkų treneris džiaugėsi, kad mažieji uteniškiai nepabūgo lietaus ir yra nusiteikę sportuoti nesvarbu, kokia tai būtų sporto šaka. Linkėdamas susirinkusiems gerai praleisti laiką, būti linksmiems ir parodyti tai ką yra išmokę treneris sakė, kad judėti yra svarbu. Festivalyje dalyvavę vaikai susiskirstę į komandas dalyvavo įvairiose rungtyse. Vieni žaidė futbolą su gimnastikos kamuoliu, kiti estafetėse varė kamuolį, demonstravo rankų miklumą su lazdomis bandydami įvaryti kamuolį į vartus, kiti futbolą žaidė susikibę už rankų. Utenos vaikų lopšelio- darželio „Šaltinėlis“ mažosios sportininkės-šokėjos kartu su auklėtoja sakė, kad dalyvauja aktyvių šeimų festivalyje jau trečius metus iš eilės. „Vaikams labai patinka. Mergaitės pradeda šį renginį, jį veda, tai labai smagu. Jos dar savaitę po renginio gyvena įspūdžiais iš šventės“, – pasakojo auklėtoja Diana Tumėnienė. Mažosios festivalio dalyvės specialiai šiam renginiui nesiruošė. Anot auklėtojos, darželinukės dalyvauja įvairiuose renginiuose todėl dirba, treniruojasi nuolat. „Man patinka dalyvauti šioje šventėje todėl, kad mėgstu šokti“, – sakė festivalio dalyvė iš „Šaltinėlio“ Mingailė. Neišskirdami stipresnių ar silpnesnių, sportiškesnių ar mažiau sportiškų vaikų, festivaliui besibaigiant, organizatoriai – Utenos r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras, darželiai „Saulutė“ ir „Gandrelis“ bei klubas „Utenis“ apdovanojovisus. Atminimui kiekvienas dalyvis pasiliko ant riešo užsegtą apyrankę, taip pat vaikams įteiktos kuprinės sportinei aprangai ir padėkos.

img_0003 img_0006 img_0008 img_0012 img_0015 img_0030 img_0026 img_0022img_0032 img_0033 img_0035 img_0034 img_0039 img_0051 img_0052

img_0053

img_0056 img_0057 img_0073 img_0078 img_0081

img_0098 img_0100 img_0110 img_0112

748 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.