Home » Gallery » Verslas » Į „Lidl“ atidarymą – kaip į šventas mišias

Į „Lidl“ atidarymą – kaip į šventas mišias

Į „Lidl“ atidarymą – kaip į šventas mišias

.

Neringa JONAVIČIENĖ

 Ketvirtadienio rytas Utenoje priminė šventadienį. Nors bažnyčių varpai neskambėjo, jau nuo 7 val. ryto  į naująją parduotuvę tarsi į šventovę traukė būriai uteniškių. Mažų kainų lyderiu save pristatančios „Lidl“ parduotuvės atidarymas sutraukė įvairaus amžiaus žmonių, daugiausiai – senjorų, pirmieji pirkėjai į eilę prie durų rikiavosi likus kone valandai iki oficialaus jos atidarymo.

Pirkėjai, kaip ir žadėta, buvo vaišinami spurgomis su arbata. Artėjant parduotuvės atidarymo laikui išsirikiavo nemaža eilutė apsipirkti ar tiesiog pažioplinėti norinčių uteniškių, kurie nekantriai mindžikavo, laukdami kol bus įleisti į prekyvietę.

„Labai laukiau „Lidl“ Utenoje, – skanaudama spurgą atviravo uteniškė Laima. – Buvau ir „Iki“ atidaryme, ten vaišino sausainiais“. Aukštakalnyje gyvenanti moteris sakė dažnai lankytis šioje parduotuvėje neketinanti, nes kiti prekybos centrai yra arčiau namų, tačiau šiandien atėjusi su užduotimi: pirks dviračio žibintus sūnui.

dsc_7830

Pirmieji pirkėjai skubėjo prie produktų lentynų / Neringos Jonavičienės nuotraukos

Kita uteniškė, Asta, sakė jau buvusi kituose miestuose esančiose „Lidl“ parduotuvėse ir laukusi Utenoje gerų, šviežių produktų. Ji, nors šiandien atėjo ne apsipirkti, o pasidairyti, tvirtino ketinanti nuolat čia apsipirkinėti, nes daug prekių kainuoja mažiau.

Uteniškius sveikino ir kvietė kuo greičiau įvertinti siūlomą asortimentą bendrovės Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė Valerija Lebedeva, regiono vadovė Erika Maželienė, parduotuvės vadovas Paulius Vaniuchinas, pardavimų vadovė Eglė Tamulevičiūtė.

Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, tardamas sveikinimo žodžius, juokavo, kad pagal seną paprotį į naują objektą pirmiausia būdavo įleidžiama katė, todėl ir jis čia atvyko ne be reikalo. Meras tvirtino, kad jį džiugina kiekvienas naujai nušvitęs langas ir mieste atsiradęs naujas prekybos objektas bei džiaugėsi prekybos tinklo skirtomis lėšomis miestui, kurios bus investuotos į Dauniškio ežero pakrantę. Meras atskleidė, kad šioje parduotuvėje ketina lankytis nuolat, mat ji yra pakeliui. O šiandien A. Katinas pirko, kaip pats sakė, vyriškų žaislų: peiliukų barzdai skusti, reples ir, žinoma, šviežių šiltų bandelių kolektyvui.

dsc_7826 dsc_7828 dsc_7829 dsc_7830 dsc_7796

dsc_7834 dsc_7835 dsc_7833 dsc_7837 dsc_7838 dsc_7839 dsc_7840

7361 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments 2 komentarai

  1. Edita parašė:

    Lidlas man visada patiko gyvenant uzsienyje, tai buvo kone populiariausia mano maisto prekiu parduotuve, dziugu, kad turime ji ir Utenoje 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.