Home » Gallery » Aktualijos » Bus remontuojamos asfalto išdaužos Vyturių ir Aukštakalnio kvartaluose

Bus remontuojamos asfalto išdaužos Vyturių ir Aukštakalnio kvartaluose

Bus remontuojamos asfalto išdaužos Vyturių ir Aukštakalnio kvartaluose

.

Iš 130 Utenos mieste esančių gatvių, kurių bendras ilgis siekia daugiau nei 87 km, 123 gatvių priežiūra, remontu, valymu rūpinasi Utenos miesto seniūnija. Per pastaruosius 3 metus rekonstravus ar naujai įrengus Hipodromo, S. Dariaus ir S. Girėno, Vaižganto, Palangos, Rūtų gatves, naują asfalto dangą paklojus Draugystės aikštėje, Kaštonų, Papievių, Mindaugo, Rasos ir kitose gatvėse, išsipildė dalies gyventojų lūkesčiai gyventi patogiau ir saugiau.

Tačiau nepaisant didelių siekių kelti uteniškių gyvenimo lygį, dalies miesto gatvių būklė yra tik patenkinama, nors joms taip pat skiriamas dėmesys – gerinant eismo saugumą ir asfaltuotų gatvių važiuojamosios kokybę, š. m. gegužę, paklojant naują ištisinę asfalto dangą, buvo suremontuotos Palijoniškio, Naujasodžio, Ąžuolijos, Vyžuonų, Krašuonos gatvių atkarpos, kurių dangos kokybė buvo blogiausia. Iš viso naujai paklota per 5 000 kv. m naujos asfalto dangos. Šį mėnesį baigiami ir asfalto dangos išdaužų miesto gatvėse darbai.
Artimiausiu metu remonto darbai persikels į gyvenamuosius kvartalus, daugiabučių namų kiemus. Čia planuojama suremontuoti per 800 kv. m asfalto dangos išdaužų. Pirmiausia darbai prasidės Vyturių ir Aukštakalnio kvartaluose.

Utenos miesto seniūnijos informacija

858 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.