Home » Nusikaltimai » Vagims parūpo valtys ir dviračiai

Vagims parūpo valtys ir dviračiai

Vagims parūpo valtys ir dviračiai

.

Pirmadienį policija gavo 69-erių Molėtų rajono Mindūnų sen. Šnieriškių kaimo gyventojo pareiškimą, kad 2017-06-09 apie 9.00 val. pastebėjo, jog iš Alnio ežero, esančio Molėtų r., Mindūnų sen., Šnieriškių k., pakrantės pagrobta jam priklausanti valtis. Padaryta žala – 450 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną į policiją kreipėsi ir 32-ejų uteniškis, gyvenantis Aukštakalnio g., 2017-06-08 apie 16.00 val. pastebėjęs, jog iš Peštikio ežero, esančio Utenos r. sav., Tauragnų sen., Lukošiūnų k., pakrantės pagrobta jam priklausanti plastikinė valtis NIKA 310. Padaryta žala – 300 eurų. Dėl šio įvykio taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vilnietė savo daiktų pasigedo atvykusi į Molėtų rajone esančią sodybą. Moteris policijai pranešė, kad apie 11.40 val., atvykusi į sodybą Giedraičių sen., Baskų k., pastebėjo, jog įsibrauta į namą, iš kurio pagrobta: moteriškas dviratis, žoliapjovė ir įvairūs įrankiai. Padaryta žala – 445 eurai.

68-erių uteniškė kreipėsi į policiją, kai 12.00 val., atvykusi į dukrai priklausančius namus, esančius Zarasuose, K. Donelaičio g., pastebėjo, jog įsibrauta į ūkinį pastatą, iš kurio pagrobtas jai priklausantis kalnų dviratis MINERVA. Padaryta žala – 174 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

17-metis ignalinietis prarado pinigus bandydamas valtį įsigyti internetu. Šių metų gegužės pabaigoje jis į pardavėjo nurodytą sąskaitą pervedė 200 eurų, tačiau iki šiol prekės negavo.

Parengta pagal Utenos apskrities VPK pranešimus

621 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.