Home » Sveikata » Utenos ligoninėje pradėtos teikti slaugos paslaugos

Utenos ligoninėje pradėtos teikti slaugos paslaugos

Utenos ligoninėje pradėtos teikti slaugos paslaugos

.

Daiva ČEPĖNIENĖ

Utenos regioninės ligoninės Terapijos klinikoje neseniai atidarytas Palaikomojo gydymo ir slaugos sektorius. Slaugos paslaugas teikiantį sektorių buvo planuota atidaryti dar praėjusiais metais. Visi reikiami leidimai buvo gauti 2016 metų gruodį. Deja, tuo metu negavus finansavimo atidarymo planai nukelti vėlesniam laikui.

Praplėstas teikiamų paslaugų spektras

Prieš atidarant Palaikomojo gydymo ir slaugos sektorių Utenos ligoninėje, buvo girdima įvairių pasvarstymų. Kad neva dabar, atidarius slaugos paslaugas teikiantį sektorių, Utenos ligoninė taps rajonine ligonine, besiorientuojančia į žemesnio lygio paslaugų teikimą. „Utenos ligoninė netaps rajonine. Mes teiksime visas paslaugas, kurias teikėme iki šiol. Išlaikome ir išlaikysime visas savo žinias, tyrimų ir gydymo galimybes. Įsteigdami Palaikomojo gydymo ir slaugos sektorių tik praplėtėme teikiamų paslaugų spektrą, kad Utenos apskrities žmonės galėtų lengviau gauti slaugos paslaugas. Juk yra pacientų su sudėtingomis diagnozėmis, kuriems būtina ilgalaikė slauga, teikiama profesionalių medicinos specialistų“, – sakė Utenos ligoninės direktorius D. Drunga.

Žadama skyrių aprūpinti naujomis lovomis

Taigi 2017 metais Utenos ligoninė pasirašė finansavimo sutartį su Teritorine ligonių kasa naujoms sveikatos priežiūros paslaugoms teikti. Palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas teikiantis sektorius įkurdintas Utenos ligoninės Terapijos klinikoje.

Visą straipsnį skaitykite penktadienio, birželio 23 d. laikraštyje „Utenos apskrities žinios“

img_0021

Daivos Čepėnienės nuotraukos

img_0020 img_0009 img_0006 img_0027

2025 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.