Home » Gallery » Aktualijos » Taryba paskubėjo patvirtinti naująją poliklinikos vadovę

Taryba paskubėjo patvirtinti naująją poliklinikos vadovę

Taryba paskubėjo patvirtinti naująją poliklinikos vadovę

.

Kristina SAKAITĖ

Nusišalinti ar nenusišalinti – štai kur klausimas, kurį ketvirtadienį į Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdį vietos politikai svarstė ilgiausiai. Prieš svarstant rajono biužeto lėšų perskirstymą, Tarybos pozicija ir opozicija, Savivaldybės administracijos teisininkai ilgai diskutavo, kas turėtų palikti posėdžių salę, pirmininkauti ir t. t.

Dėl galimo interesų konflikto nusišalinus 9 Tarybos nariams, nebeliktų kvorumo ir posėdis neįvyktų.

Po valandą trukusių Tarybos veiklos reglamento interpretacijų, apsvarstyta per 40 rajonui aktualių klausimų.

 

Savivaldybės įmonėse – vadovų kaita. Vieni išlydimi į pensiją, kiti – dėl ištarnautos kadencijos. Birželio 29 d. vykusiame Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdyje pritarta naujajai Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro vadovės kandidatūrai. Laimėjusi konkursą 5 metams direktore paskirta Beata Naumkinienė. Tarybos nariai domėjosi jos administracinio darbo patirtimi, kaip bandys išlaikyti gydytojos kvalifikaciją ir derinti medikės darbą su administraciniu. dsc_0071

 B. Naumkinienė / Kristinos Sakaitės nuotraukos

Iki šiol Utenos PSPC Vyžuonų šeimos medicinos kabinete dirbusi B. Naumkinienė teigė, kad jos tikslas – sveikatos paslaugų prieinamumas, o jos kompetencijas bus galima įvertinti jai pradėjus dirbti. Nuo liepos 4 d. poliklinikai vadovauti pradėsianti šeimos gydytoja sakė, kad tęs dabartinio direktoriaus pradėtus darbus.

Po posėdžio paaiškėjo, kad Tarybos nariai paskubėjo tvirtinti kandidatę – Utenos rajono apylinkės teismas patenkino kito konkurso dalyvio Arvydo Skorupsko prašymą taikyti laikinąsias apsaugos priemonės ir stabdyti sprendimus, susijusius su šiuo konkursu, kol klausimas nebus išnagrinėtas teisme. B. Naumkinienei konkurse dėl Utenos poliklinikos direktoriaus vietos pralaimėjęs A. Skorupskas šiuo metu dirba Širvintų ligoninės direktoriaus pavaduotoju. „Savo argumentus išdėsčiau teisme, mano prašymas buvo patenkintas. Teismo sprendimas taikyti laikinąsias priemones yra priimta birželio 28 d. 16 val. maždaug tuo metu jis pasirodė elektroninėje sistemoje ir aš gavau pranešimą, kad jos yra. Vadinasi, lygiai tuo pačiu metu turėjo gauti ir savivaldybė, nes ji kaip valstybinė įstaiga turi būti prisijungusi prie elektroninės teismų sistemos ir jiems tos žinios turi būti taip pat pasiekiamos“, – „Utenos apskrities žinioms“ aiškino A. Skorupskas. Jis tvirtino nenorintis kalbėti nei apie priežastis ir aplinkybes, kodėl apskundė konkurso rezultatus, nes tai esą būtų traktuojama kaip spaudimas teismui.

Pakeisti sprendimą dėl poliklinikos vadovės Taryba turės kitame posėdyje.

 

dsc_0080

Utenos PSPC direktorius V. Kadleris baigia kadenciją

Taryba pritarė Utenos PSPC direktoriaus Vladislavo Kadlerio atleidimui iš pareigų, šeimos gydytojui, o pastaruosius keletą metų – ir ligoninės vadovui, padėkota už ilgametį darbą bendruomenės sveikatos labui. Keičiasi ir kitos įstaigos – Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro vadovas. Ilgametis jos direktorius Zenonas Misiūnas centrui vadovavo 17 metų, o pradėjo dirbti fizinio lavinimo mokytoju nuo 1994-ųjų. Jam išėjus į pensiją, kol bus paskirtas nauja vadovas, direktorės funkcijas vykdys centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Sirgedienė. dsc_0085

Pareigas palieka Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro ilgametis direktorius Z. Misiūnas

  Vadovo pareigas paliekantis Z. Misiūnas sakė labiausiai nerimaujantis dėl galimų pertvarkų – įstaigų jungimo, reorganizacijų ir pan. „Mūsų vaikai – socialiai jautri žmonių grupė, ir norisi, kad gyvenime daug blaškyti vaikai mažiau pajustų tų permainų vėjų.“ Daug sportininkų, dalyvaujančių specialiosiose pasaulio olimpiadose, išugdęs treneris tikisi, kad jam neteks visiškai palikti šios ugdymo įstaigos ir jis galės toliau treniruoti vaikus bei ruoštis 2019 m. Abu Dabyje vyksiančiai vasaros specialiajai olimpiadai. Joje Lietuvos rinktinėje šaliai atstovaus ir keturi uteniškiai, specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro auklėtiniai. Liepos mėn. dar vieną įstaigą palieka ilgametė direktorė. Ritonė Tumelienė kūrė Utenos rajono pedagoginę psichologinę tarnybą ir 16 metų jai vadovavo. Užtarnauto poilsio išeinančią vadovę laikinai pakeis logopedė-metodininkė Rita Špokienė. Naują direktorę turės Utenos mokykla-vaikų darželis „Eglutė“. Šiai švietimo ir ugdymo įstaigai kitą savaitę pradės vadovauti Lina Kaziukaitienė. Iš Radvilišio atvykusi L. Kaziukaitienė sakė visada dirbusi pedagoginį darbą – iš pradžių auklėtoja ikimokyklinio ugdymo įstaigoje, vėliau mokytoja. Mėgstanti dirbti su vaikais, statė spektaklius mėgėjų teatro grupėje. „Į Uteną mane atviliojo sūnus, kuris vedė uteniškę. Dabar čia persikėlėme visa šeima“, – apie permainas pasakojo darželio vadovė ir vylėsi, įleisianti šaknis ir naujajame krašte, ir darbe.

Apie kitus priimtus sprendimus skaitykite artimiausiuose ,,Utenos apskrities žinių“ numeriuose.

dsc_0083

dsc_0064

dsc_0058

dsc_0066 dsc_0065 dsc_0072 dsc_0060 Tarybos posėdyje pasveikintas 60-metį švenčiantis G. Griškevičius dsc_0086dsc_0062

2626 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.