Home » Sportas » Naujasis „Juventus“ treneris: „Įlipau į didelius batus“

Naujasis „Juventus“ treneris: „Įlipau į didelius batus“

Naujasis „Juventus“ treneris: „Įlipau į didelius batus“

.

Kristina SAKAITĖ

Rugpjūčio 8 d. Utenos „Juventus“ krepšinio klubas pasirašė sutartį su naujuoju treneriu Gediminu Petrausku. 32-ejų krepšinio specialistas šešerius metus treniravo Lietuvos krepšinio lygoje žaidžiančias Palangos, Kėdainių bei Šiaulių komandas, dalį sezono dirbo Vengrijoje. Antradienį Utenos rajono savivaldybės administracijoje susitikime su savivaldybės meru Alvydu Katinu, administracijos atstovais, klubo vadovais treneris teigė ilgai nesvarstęs Utenos klubo pasiūlymo. Taip sutapo, kad jau antrą kartą mina Antano Sireikos pėdomis: Šiauliuose perėmė jo treniruojamą komandą, o po praėjusio sezono, kai A. Sireika atsisveikino su „Juventus“, G. Petrauskas stoja prie šios komandos vairo. „Įlipau į didelius batus“, – savo apsisprendimą komentavo G. Petrauskas. „Juventus“ klubo valdybos pirmininkas Dalius Medikas sakė situaciją vertinantis realiai, todėl valdyba nekelia treneriui neįveikiamų uždavinių. „Būčiau neteisus, jei sakyčiau, kad nenorime tapti prizininkais. Patekti į ketvirtuką būtų geras rezultatas, bet pagal biudžetą ir penkta vieta yra gera“, – klubo valdybos lūkesčius išsakė pirmininkas.

Klubo prezidentas Žydrūnas Urbonas naująjį trenerį apibūdino kaip jauną, ekspresyvų, 24 val. per parą atsidavusį darbui.

Pasirašytos sutartys su 4 pagrindiniais žaidėjais, klu

bo prezidentas neabejojo, kad šiemet, kaip ir ankstesniais sezonais, nepaisant biudžeto, pavyks išsirinkti geriausius pagal kainos ir kokybės santykį krepšininkus. Artėjančiam sezonui Utenos krepšinio komanda rengsis treniruočių stovykloje Dubingiuose. Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 12 d. šeštadienio laikraštyje „Utenos apskrities žinios“   dsc_0199 Sutartį pasirašė „Juventus“ klubo direktorius E. Skersis ir treneris G. Petrauskas / Kristinos Sakaitės nuotraukos dsc_0192 dsc_0193 dsc_0214 dsc_0223 dsc_0218 dsc_0205 dsc_0197 dsc_0206 dsc_0190 dsc_0210 dsc_0216

1215 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.