Home » Gallery » Veidai » Atsisakė gydytojo karjeros ir apsivilko sutaną

Atsisakė gydytojo karjeros ir apsivilko sutaną

Atsisakė gydytojo karjeros ir apsivilko sutaną

.

Daiva ČEPĖNIENĖ

Dažnam turbūt būtų sunku suprasti, kaip galima atsisakyti gerai apmokamo darbo, puikiai aprūpinto materialaus gyvenimo ir pasirinkti visiškai priešingą gyvenimo kelią. Tokį žmogų, kardinaliai pakeitusį savo gyvenimą, mes sutikome Utenoje. Tai – kunigas Žilvinas Treinys. Prieš pusantrų metų jis atvyko į Uteną ir šiuo metu Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje eina vikaro pareigas. Iki tapdamas dvasininku Žilvinas Treinys turėjo du gerai apmokamus darbus: 11 metų dirbo gydytoju Panevėžio vaikų intensyvios terapijos skyriuje ir medicinos atstovu farmacijos kompanijoje, gyveno pasaulietinį gyvenimą, turėjo ne vieną merginą ir kitokių aistrų. Tačiau, kaip pats juokauja, išgirdęs Dievo pašaukimą, be gailesčio viską metė ir pasuko kunigystės link.

Tikėjimą pametė, kai atsidavė rokui

Gimė ir augo kunigas Žilvinas Treinys Panevėžyje, praktikuojančių katalikų šeimoje. Nuo dvejų metukų kartu su mama kiekvieną sekmadienį lankydavo bažnyčią. Tikėjimą keletui metų buvo pametęs, kai pamėgo roko muziką.

Visą sraipsnį skaitykite rugpjūčio 12 d., šeštadienio „Utenos apskrities žiniose“.

img_0067

Kun. Žilvinas Treinys / Daivos Čepėnienės nuotrauka

1770 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Vid parašė:

    Pažįstu Žilviną teko bendrauti kai buvo farmacinės kompanijos atstovas.Nuostabus žmogus.Kaip būtų įdomu sužinoti, kaip jis išgirdo Dievo pašaukimą…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.