Home » Gallery » Aktualijos » Ruošiamasi Krašuonos progimnazijos stadiono rekonstrukcijai

Ruošiamasi Krašuonos progimnazijos stadiono rekonstrukcijai

Ruošiamasi Krašuonos progimnazijos stadiono rekonstrukcijai

.

Utenoje yra rekonstruoti jau visų trijų miesto gimnazijų stadionai. Atėjo eilė kitų mokyklų stadionams. Vienas pirmųjų į rekonstrukcijos eilę stoja Krašuonos progimnazijos stadionas. Kaip sakė Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus specialistas Rolandas Maniušis, šiuo metu dėl Krašuonos progimnazijos stadiono rekonstrukcijos yra pasirašyta projektavimo sutartis su UAB „Projektų ekspertai“.

Rengiantis įgyvendinti projektą iškilo būtinybė atlikti stadiono vietos geologinius tyrimus. Jie būtini, nes dabartinis stadionas yra įrengtas pelkėtoje, šlapioje vietoje, dėl to vienas stadiono kampas yra „nulinkęs“. Norint, kad rekonstruotas stadionas su naujomis dangomis nesusmuktų, pasak geologų, aplink stadioną ir toje vietoje, kur bus įrengta tribūna, reikia atlikti 14 gręžinių ir žinoti, kiek ir kokio pagrindo reikia naujoms dangoms patiesti.

Pasak Rolando Maniušio, projektavimo darbai gali užtrukti apie 10 mėnesių, o rekonstrukcijos darbai stadione turėtų prasidėti 2018 metų rudenį.

Rekonstruojant stadioną yra numatyta visą jį aptverti, įrengti naują apšvietimą, kad futbolą būtų galima žaisti ir vakarais. Bus įrengti du bėgimo takai, futbolo aikštė su dirbtine danga ir 500 vietų tribūna. Yra numatyta vieta buitinėms patalpoms. Planuojama toje vietoje pastatyti konteinerio tipo pastatą. Taip pat numatyta vieta švieslentei. Prie rekonstrukcijos žadėjo prisidėti ir Lietuvos futbolo federacija, padovanosianti futbolo aikštės dangą.

Stadiono rekonstrukcijos darbai turėtų būti baigti iki 2019 m. pabaigos. Po rekonstrukcijos stadionas tarnaus ne tik progimnazijos, bet ir visos Krašuonos bei miesto bendruomenės poreikiams. Numatyta, kad stadione treniruotes rengs ir Utenos futbolo klubas „Utenos Utenis“.

Utenos rajono savivaldybės administracija

1026 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.