Home » Sportas » Broliai Guobužai skraidykles tupdė tiksliausiai

Broliai Guobužai skraidykles tupdė tiksliausiai

Broliai Guobužai skraidykles tupdė tiksliausiai

.

Rugsėjo 23 dieną Ignalinos aerodrome vyko ultralengvųjų orlaivių varžybos rajono mero taurei laimėti. Veiksmo užteko ir ant žemės, ir padangėje, kuri, organizatorių ir dalyvių džiaugsmui, buvo giedra ir saulėta. Į varžybas pilotai susirinko iš visos Lietuvos: Akmenės, Tauragės, Šiaulių, Utenos, Vilniaus ir kitų miestų, iš viso 10 orlaivių ir du skraidyklių ekipažai.

Varžybose dalyvavę pilotai turėjo atlikti skridimo ir tiksliojo nutūpimo užduotis. Skristi reikėjo iš aerodromo per Ignaliną, Dūkštą, Zarasus, Uteną atgal į aerodromą. Šias užduotis turėjo atlikti tiek orlaiviai, tiek skraidyklės. Susumavus abiejų rungčių rezultatus, buvo paskelbti ir apdovanoti nugalėtojai. Tarp orlaivių pirmąją vietą užėmė Šiaulių-Radviliškio ekipažas – Dainius Galkis ir Arnius Bijanskis. Antroji vieta atiteko tauragiškiams Vytautui Kiminiui ir Remigijui Daugalui, o trečioji – šiauliškiams Algirdui Poneliui ir Aleksandrui Kapcovui. Skraidyklių klasėje dalyvavo du ekipažai iš Utenos. Pirmąją vietą laimėjo broliai Saulius ir Vydas Guobužai, antrąją – Albertas Guobužas (tėvas) ir Marius Pernavas.

Aerodromo įkūrėjas Rimvydas Maciulevičius džiaugėsi, kad varžybos puikiai pavyko ir tai skatina kurti naujus planus. Jis dėkojo savivaldybei už palaikymą ir draugystę bei sakė tikintis, kad ultralengvųjų orlaivių federacija palaimins siekius surengti Ignalinoje Lietuvos čempionatą.

Parengė Lina Kovalevskienė

img_3597

1123 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Algis parašė:

    Šaunu jaunuoliai,- bet galėtų ir kitiems praneštį apie vygdomą renginį Galėtumėm ir mes sudalyvauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.