Home » Sportas » „Juventus“ neatsilaikė Šiauliuose

„Juventus“ neatsilaikė Šiauliuose

.

Trečiąją nesėkmę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate patyrė Utenos „Juventus“ (0/3) klubas. Gedimino Petrausko auklėtiniai svečiuose 73:82 (20:22, 12:23, 22:12, 19:25) neatsilaikė prieš Antano Sireikos treniruojamą Šiaulių „Šiaulių“ (2/1) ekipą.

Uteniškiams tai buvo paskutinė repeticija prieš penktadienį vyksiančias pirmąsias FIBA Čempionų lygos trečiojo atrankos etapo rungtynes svečiuose su Sofijos „Lukoil Academic“ ekipa.

Sėkmingiau susitikimą pradėję aikštės šeimininkai sužaidus dvi minutes įgijo šešių taškų pranašumą (8:2), bet LaRono Dendy pastangų dėka uteniškiai įpusėjus kėliniui sugebėjo kiek sumažinti deficitą – 9:14. Likus žaisti keturias minutes „Šiaulių“ klubas vėl nutolo (18:9), bet svečiai ir dar kartą priartėjo – 15:20. Ketvirčio pabaigoje Dovis Bičkauskis pelnė penkis taškus iš eilės, o „Juventus“ atsilikimas aptirpo iki dviejų taškų – 20:22.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui dvitaškius pataikė Mindaugas Kupšas ir D.Bičkauskis, o „Juventus“ pirmą kartą persvėrė rezultatą savo naudai – 24:22. Sužaidus keturias minutes rezultatas vėl tapo lygus (28:28), bet spurtu 10:2 atsakę A.Sireikos auklėtiniai dar sykį privertė G.Petrauską prašyti minutės pertraukėlės – 38:30. Košmariška antrojo kėlinio pabaiga tęsėsi iki pat finalinio švilpuko, po kurio „Šiaulių“ pranašumas jau siekė trylika taškų – 45:32.

Trečiajame kėlinyje sužaidus keturias minutes L.Dendy metimu iš po krepšio sumažino „Juventus“ deficitą iki šešių taškų (41:47), o po Lauryno Samėno ir Anthony Irelando tolimų metimų skirtumas sumažėjo iki minimumo – 52:53. M.Kupšas baudų metimai prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei sugrąžino persvarą uteniškiams (54:53), tačiau spurtu 4:0 ketvirtį baigę šiauliečiai prieš lemiamas dešimt minučių vėl buvo priekyje – 57:54.

Ketvirtajame kėlinyje techninėmis pražangomis buvo nubausti S.Buterlevičius ir „Juventus“ suolelis, o tuo pasinaudoję šiauliečiai vėl atitrūko – 68:59. Įpusėjus kėliniui skirtumas tapo dviženklis (72:62), bet L.Samėno ir A.Šikšniaus baudų metimai sumažino „Juventus“ atsilikimą perpus – 69:74. Visgi per likusį laiką uteniškių atakos užstrigo, o šiauliečiai tiksliai realizavo baudų metimus ir įtvirtino „Šiaulių“ pergalę – 82:73.

„Juventus“ komandai 17 taškų pelnė LaRonas Dendy (dvitaškiai 7/11, 6 atk. kam.), 14 – Dovis Bičkauskis (dvitaškiai 3/7), 12 – Laurynas Samėnas (tritaškiai 2/6), 9 – Mindaugas Kupšas (5 atk. kam.), 7 – Arvydas Šikšnius (7 atk. kam.), 6 – Simas Buterlevičius (3 per. kam.), 5 – Anthony Irelandas (6 atk. kam., 6 rez. perd.), 3 – Karolis Guščikas.

Aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Nicholas Zeisloftas (17 tšk., tritaškiai 3/9), Donatas Sabeckis (15 tšk., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Arminas Urbutis (14 tšk., 9 atk. kam.), Laurynas Birutis (13 tšk., dvitaškiai 4/6, 7 atk. kam.) bei Ignas Vaitkus (10 tšk., 7 atk. kam.).