Home » Gallery » Pramogos » Uteniškė kviečia pasivaišinti

Uteniškė kviečia pasivaišinti

Uteniškė kviečia pasivaišinti

.

Greta RUŠĖNAITĖ

Dažniausiai visa, kas gera, įvysta netikėtai. Taip pat netikėtai prasidėjo ir mano pažintis su garbaus amžiaus Rima. Kaip ir kiekvieną rytą, ėjau į paskaitas kolegijoje. Tačiau Maironio g. mano akis užkliuvo už neįprasto daikto ant nuosavojo namo tvoros. Priėjus arčiau pamačiau, jog tai plastikinis gėlių lovelis, pilnas raudonskruosčių obuolių, prie kurių puikuojasi užrašas – VAIŠINKITĖS! Tad vedama smalsumo, užsukau pakalbinti ir geradarių, šios idėjos iniciatorių. Moteris su šypsena įleido į vidų, kur ir pasikalbėjome apie šią gražią iniciatyvą.

Papasakokite trumpai apie save.

Didžiąją savo gyvenimo dalį dirbau pedagoge. O dabar labai mėgstu skaityti knygas ir megzti. Vyras yra medžiotojas, šiuo metu kaip tik yra išvykęs į medžiotojų klubo susirinkimą.

Kaip Jums kilo idėja pavaišinti uteniškius ir miesto svečius?

Iš prigimties esu ir dosnus žmogus. Tad kodėl nepasidalinti sodo gėrybėmis su kitais, jei jų perteklių vis tiek turėsiu išmesti? Pirmąkart šią idėją įgyvendinau užpernai. Niekur nebuvau mačiusi, tad ir sugalvojau įgyvendinti. Tiesa, tuomet susidomėjimas nebuvo toks didelis, kaip šiemet.

Kaip į šią iniciatyvą reaguoja praeiviai? Ar daug jų sustoja?

Apsilanko tiek, kad papildyti einu du kartus per dieną – ryte ir vakare. Tiesa, ne visi išdrįsta pasivaišinti. Man labai smagu, kad galiu pro langą stebėti laimingus pasivaišinusiųjų veidus, o ypač – vaikų.

20170929_100206

Vaišių „stalas“ šalia vieno individualaus namo Maironio gatvėje / Gretos Rušėnaitės nuotrauka

Gal jau turite „nuolatinių“ klientų?

Dar nesu pastebėjusi.

Ar buvo atsiradusių nesąžiningų ir pasinaudojusių Jūsų gerumu?

Pirmą kartą, kai sumaniau šią idėją, padėjau gražų raudoną krepšį su obuoliais. Kitą rytą teko nusivilti – krepšio nebebuvo, o obuoliai mėtėsi po visą gatvę. Tiesa, po kurio laiko jis vėl atsirado savo vietoje. Tačiau aš nepykstu. Padėjau paprastą indą, vietoje ryškaus ir toliau vaišinu praeivius.

O vaišinate tik uteniškius, ar palepinate ir paukštelius, žvėrelius?

Pas mus kieme lankosi ežiukų šeimyna, kurią lepinu pienuku. Taip pat įrengtos lesyklėlės paukšteliams. Stengiuosi pasirūpinti tais, kuriems žiemą susirasti maisto yra sunku.

Iki kada bus galima vaišintis?

Tol, kol bus obuolių (juokiasi). Beje, tuoj prasidės vynuogių sezonas, tad manau, jog jomis taip pat pavaišinsiu praeivius.

1605 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Diana parašė:

    Ežiukams pieno duoti negalima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.