Home » Sportas » Iš pasaulio čempionato grįžo su medaliais

Iš pasaulio čempionato grįžo su medaliais

Iš pasaulio čempionato grįžo su medaliais

.

 

Italijoje, Treviso mieste vyko XIVWSKA Pasaulio Šotokan karatė čempionatas, kuriame dalyvavo per 700 sportininkų iš 27 šalių: Amerikos, Kanados, Čilės, Brazilijos, Ganos, Pietų Afrikos ir kitų šalių. Lietuvai atstovavo 16 sportininkų, kurie dalyvavo 24 individualiose ir 5 komandinėse rungtyse. Iš Utenos į pasaulio čempionatą vyko DSC bei klubo „Impulsas“ sportininkai: Martyna Šaltenytė, Julijus Strazdas ir Ingrida Kalinauskaitė (tren. Kastytis Stankevičius).

Sėkmingiausiai čempionate pasirodė jaunimo merginų kumite komanda, kurią sudarė Lietuvos rinktinės narės: Martyna Šaltenytė iš Utenos, Nomeda Tvaskaitė iš Vilniaus, Rūta Zigmantavičiūtė iš Panevėžio ir Goda Bilskytė iš Kauno. Po atrankos varžybų ketvirtfinalyje, lietuvaitės 2:1 įveikusios stiprią rusių komandą, pusfinalyje 2:1 nugalėjo šveicares, tačiau finale nežymia persvara 1:2 nusileido čekėms, iškovodamos sidabro medalius.

Čempionate teisėjavo tarptautinės kategorijos teisėjas panevėžietis Alfonsas Valuntonis, sportininkus kovoms ruošė LSKF treneriai Kastytis Stankevičius (Utena) ir Dainius Libnickas (Kaunas).

Rinktinės delegacijos vadovas LSKF prezidentas Kazimieras Bartkevičius.

455 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.