Home » Nusikaltimai » Ilgapirščiams prireikė ir alkoholio, ir kryžiaus

Ilgapirščiams prireikė ir alkoholio, ir kryžiaus

Ilgapirščiams prireikė ir alkoholio, ir kryžiaus

.

Spalio 19 d. Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo moters (g. 1966 m.) gyv. Ukmergės m., Putinų g. pareiškimą, kad atvykusi į jai priklausantį barą, esantį Anykščių r., Kavarsko sen., Džiugų k., pastebėjo, jog po nakties yra išlaužtas lango rėmas, patekus į vidų pavogti alkoholiniai gėrimai, pinigai. Padaryta 154 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną Ukmergės gyventoja pranešė, kad buvo įsibrauta į jai priklausančią sodybą, esančią Anykščių r., Andrioniškio sen., Paandrioniškio k., iš vidaus pavogti įvairūs sodo ir buities daiktai. Padaryta 450 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas .

Vilnietė atvykusi į Utenos kapines neberado kryžiaus. Moteris kreipėsi į policiją, kai apsilankiusi Utenos senosiose kapinėse šalia Kristaus Žengimo į dangų bažnyčios, pamatė, kad pagrobtas varinis kryžkalystės dirbinys – kryžius, kuris buvo pritvirtintas tarp dviejų šlifuoto akmeninio paminklo plokščių. Padaryta žala 3 000 eurų, turtas nedraustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policijai pranešta ir apie vagyste iš parduotuvės įtariamą vyrą. Spalio 19 d. UAB Palink“, parduotuvės IKI 294″ esančios Visagine, Taikos pr. 80A darbuotojai pranešė, kad nenustatytas asmuo praėjo pro kasas nesumokėjęs už įvairias prekes. Padaryta 138 eurų 27 centų žalą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Parengta pagal Utenos apskrities VPK pranešimus

1172 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.